Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

İstanbul Ömerli ve Paşaköy Gece Yürüyüşü

Temmuz 20 @ 23:00 - Temmuz 21 @ 10:30

İstanbul Ömerli ve Paşaköy Gece Yürüyüşü

İstanbul Ömerli ve Paşaköy Gece Yürüyüşü

İstanbul Ömerli ve Paşaköy Gece Yürüyüşü

 

20 TEMMUZ CUMARTESİ
21 TEMMUZ PAZAR SABAHINA
BULUŞMA YERİMİZ
ÇEKMEKÖY MADENLER DURAĞI
BULUŞMA SAATİ 21.00
ARACA BİNİŞ 22.00
ETKİNLİK GREENTREKKİNG
ETKİNLİK ATLANTİSTREKKİNG
KATILIM BEDELİ ÜCRETSİZ FAALİYET
FAALİYET BİLGİLERİ
21.00 ÇEKMEKÖY MADENLER DURAĞINDA BULUŞMA
22.00 ARACA BİNİŞ
ÇEKMEKÖY DİLEYEN DOSTLARIMIZ YEMEK YİYEBİLİRLER VEYA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRLER ÖMERLİ KÖYÜNDE İMKAN OLMAYACAK FAKAT KÖY KAHVESİ AÇIKSA BİR ÇAY VE İHTİYAÇ MOLASI VERECEĞİZ
SAAT 23.30 ROTAYA GİRİŞ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUZ PARKUR 25KM ORTA ZOR GÜN DOĞUMUNDA PAŞAKÖY ZİRVEDE OLACAĞIZ BURADA GÜN DOĞUMUNU İZLEYECEĞİZ VE BİR ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL PAŞA ANMAK İÇİN BAYRAK AÇACAĞIZ GÜN DOĞUMUNA DOĞRU ÇOK GÜZEL BİR MANZARA BİZLERİ BEKLİYOR OLACAK GÜN DOĞUMU VE FOTOĞRAFLAR ALINDIKTAN SONRA FİNALDA PAŞAKÖY SOSYAL TESİSLERİNDE KAHVALTIMIZI YAPIP EVRELERİMİZE GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞIZ ÖNEMLİ BİR BİLGİ ROTAMIZ TAMAMI ORMAN YOLU OLUCAK TIRMANIŞ VE İNİŞ İÇERMEKTE OLUP ÖMERLİ BARAJI ETRAFINDAN DÖNÜŞLER YAPACAĞIZ HERHANGİ BİR SU DÜŞME GİBİ BİR RİSK İÇERMEMEKTEDİR ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTİYORUM EKİPMAN EKSİĞİ OLAN KATILIMCIYI FAALİYETE ALMAYACAĞINI BELİRTMEK İSTİYORUM
PARKUR BİLGİSİ VE EKİPMAN BİLGİLERİ
PARKUR ORTA ZOR 25KM
TAMAMI GECE YÜRÜYÜŞÜ
PAŞAKÖY ZİRVE 400
PARKURDA GEREKLİ EKİPMANLAR
KESİNLİKLE BOĞAZLI BOT
KESİNLİKLE BATON
KESİNLİKLE POWERBANK
KESİNLİKLE YEDEK KIYAFETLER
KESİNLİKLE ZİRVE SERİN OLACAKTIR BİR ADET POLAR
KESİNLİKLE ATIŞTIRMALIKLAR
KESİNLİKLE SU EN AZ 1.5 LT
FAALİYETE KATILACAK DOSTLARIMIZ
AŞAĞIDAKİ WHATSAPP LİNKİNDEN ETKİNLİĞE KATILIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ ⬇️
ETKİNLİK SORUMLUSU
GREENTREKKİNG
ATLANTİSTREKKİNG
ORHAN BÜYÜKBAŞ
0506 393 99 88
HARUN DER
0536 762 42 96

 

 

İstanbul Ömerli ve Paşaköy Gece Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi