Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Poyrazköy Deniz Keyfi ve Yaz Yürüyüşü

Temmuz 9

İstanbul Poyrazköy Deniz Keyfi ve Yaz Yürüyüşü

İstanbul Poyrazköy Deniz Keyfi ve Yaz Yürüyüşü

İstanbul Poyrazköy Deniz Keyfi ve Yaz Yürüyüşü

 

 

POYRAZKÖY DENİZ KEYFİ VE YAZ YÜRÜYÜŞÜ
(RİNG -10 km)
9 TEMMUZ SALI
🌲Program🌲
⏰️Toplanma Saati:
15.00 -16.00 arası Poyrazköy’de Timana Cafe’de☕️ buluşuyoruz.(Sahilde)
⏰️Bitiş saati:
19.00 veya 20.00’de yürüyüşümüz bitiyor.
ÖNEMLİ❗️
Yaz yürüyüşü olduğu için hava serinlemeye başladığında yürüyüşümüze başlayacağız. Saat 16.00’da başlayacak ve akşam karanlığına kalmadan saat 20.00 civarı bitireceğiz.
(Not:Saat 21.00’de hava kararıyor.)
BİLGİ NOTU:
Değerli arkadaşlar yürüyüşümüz 16.00’da başlayacak. İsteyenler yürüyüş başlayana kadar Poyrazköy sahilinde yüzme keyfi yapabilir.
10 km’lik kısa bir yürüyüş yapacağız.
Saat 19.00 veya 20.00 civarı bitireceğiz.
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ
☎️Ali Fuat Arslan:
+90 532 594 78 82
☎️Vahap Kıcı :
+90 535 882 66 15
Watsap kuruldu.Linki tıklayarak katılım yapabilirsiniz.
🌲Parkur Bilgisi🌲
Poyrazköy’den başlayacağımız yürüyüşümüzü ring yaparak tekrar Poyrazköy’de aynı yerde bitiriyoruz.
(10 km –Ring)
Poyrazköy,🌊 Boğaziçi Anadolu kıyısında Karadeniz’e doğru Beykoz‘dan sonra yaklaşık 14 kilometrelik bir orman yolunun sonunda yer alan, doğası ve sevimli plajı ile ünlü, Boğazın en güzel ve şirin köylerinden birisi. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün Karadeniz tarafında bir konumda yer alıyor.
🚍135 nolu İETT Otobüsü Beykoz’dan geçerek Poyrazköy’e ulaşıyor. Beykoz durağında beklerseniz bu otobüse binersiniz.
DOĞA YÜRÜYÜŞÜ İÇİN UYARILARIMIZ:❗️
✅️Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği şeklinde planlanmış programlarımız yoktur.
✅️Katılımcılar doğaya çıktıklarında belirli risklere maruz kalabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.
✅️Kalp, tansiyon, solunum ve ortopedik rahatsızlığınız varsa kesinlikle etkinliğe katılmayınız.
✅️Belirli bir zaman aralığında yürüyüşün tamamlanabilmesi için yürüyüş temposunu bozacak hal ve hareketlerden kaçınılmalıdır.
✅️Etkinliğimizde alkol vb. kullanımı yasaktır. Mümkünse bir gün önceden de alınmaması yürüyüş temposu ve kalp ritminiz için yararlı olacaktır.
✅️Rehber, parkurda duruma göre değişiklik yapabilir.

 

İstanbul Poyrazköy Deniz Keyfi ve Yaz Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi