Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Rumelifeneri Demirciköy Ring Doğa Yürüyüşü

Haziran 5

İstanbul Rumelifeneri Demirciköy Ring Doğa Yürüyüşü

RUMELİ FENERİ-DEMİRCİKÖY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

5 HAZİRAN ÇARŞAMBA

GENEL BİLGİ:

Parkur Uzunluğu: 14 km

Görülecek Yerler: Rumeli Feneri, Demirciköy

Parkur Zorluğu: KOLAY

Yürüyüş Lideri: Esat Çoban-05353243217

Program:

Hacıosman metro istasyonunun önünde 9.45 te buluşuyoruz.

10:00’da 150 Hacıosman Metro-Rumeli Feneri otobüsüne biniyoruz.

10:45 Yaklaşık 45 dk lık yolculuk sonrası Rumeli Fenerine varıyoruz.

11:00 Yürüyüşümüze Rumeli Feneri ve Rumeli kalesini gezdikten sonra, Demirciköy yönüne doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Orman içi toprak yollar ve patikalardan ilerleyerek devam ediyoruz. Demirciköy’e varıyoruz farklı bir rotadan tekrar Rumeli Fenerine dönüyoruz.

NOT; Yürüyüşümüz ring olacağında isteyen katılımcılarımız kendi araçları ile katılabilirler.

Öğlen atıştırmalıklarınızı yanınıza almayı unutmayın.

ETKİNLİK ÜCRETİ SPOR KULÜBÜ ÜYELERİ 30 TL WEB ÜYELERİ 60 TL DİR.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi