Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

İstanbul Şile Sahilköy Kamp

Haziran 21 - Haziran 23

İstanbul Şile Sahilköy Kamp

BİZ BİZE TREKKİNG bizbizetrekking İstanbul Şile Sahilköy Kamp

BİZ BİZE TREKKİNG bizbizetrekking İstanbul Şile Sahilköy Kamp

 

ŞİLE SAHİLKÖY KAMPI
-Çadır kampı-

21/22/23
……….HAZİRAN Cumartesi-Pazar
Faaliyet Sorumlusu: Sevgi Yıldırım : 0535 663 2902
Parkur: Orta
Deniz ve Kamp
1 Gece Konaklama bedeli: 500 TL
2 Gece Konaklama 1000 TL

https://chat.whatsapp.com/KZFcSA02pc28XoaA7XDMRi

Sevgili Bizbize dostları belirtilen tarihte Şile Sahilköyde çadırlı kamp etkinliğimiz var. Cumartesi Sahilköyde buluşup akşam ateş yakıp mangal yakıp eğleneceğiz. Pazar kahvaltısından sonra isteyen arkadaşlarla 8 km yürüyüş yapabiliriz. Herkes kendi çadırını getirecek. Çadır için ayrıca uyku tulumu ve mat gereklidir. Konfor aramayan ve çadırı olmayan birkaç arkadaşın kapalı alanda konaklayabileceği imkan da olabilir. Çayımız kahvemiz olacaktır. İçeceklerini herkes arzusuna göre kendisi getirebilir. Doğal bir ortamda gece birlikte eğlenmek ve farklı bir hafta sonu geçirmek isteyenler için ilginç bir deneyim olacaktır. Sahilinde ilginç kaya oluşumlarında fotoğraf çekilebilecektir. Ayrıca geniş sahilinde denize girip yaza merhaba diyebilirsiniz.

ULAŞIM: Arkadaşlar kendi aralarında haberleşerek güzergahtan geçen araçlı arkadaşların araçlarından yararlanabilirler. Ya da Cumartesi Üsküdar’dan 139S iett otobüsü sahil köye gitmektedir. Üsküdar’dan Sahilköy İETT otobüsü saatleri 8-9-14-17,15 ve 20,30 dur. Kampa belli bir saatte katılma zorunluluğu yoktur gün içinde herhangi bir saatte katılabilirsiiz.

KAMP İMKANLARI:
Deniz manzarası
Ateş, mangal
Çay kahve
Duş
WC
Duş

AKŞAM YEMEĞİ: İsteyen arkadaşlar kendi yanlarında getirdikleriyle ya da kamp mutfağından yararlanarak kendileri hazırlayabilecekleri gibi ortak mangal yapıp paylaşıma dahil olabilir,
KAHVALTI : Sabah kahvaltısı da akşam yemeği gibi olacaktır.

YÜRÜYÜŞ YAPACAKLAR İÇİN HATIRLATMA
Not:
Boğazlı yürüyüş botu giyiniz. Boğazlı bot ayak burkulmalarını önler.
Yürüyüş süresinde atıştırmalık kuruyemiş, meyve ve sandviç, 1,5 litre su bulundurun. Hava durumuna göre giyinelim.
İnce giyecekler tercih edilmeli. Vücut ısındıkça kat kat inceltilir veya kalınlaştırılır.
• Kullandığınız özel bir ilaç varsa yanınızda bulundurunuz ve bunlar hakkında tur liderini ve arkadaşlarınızı bilgilendiriniz.

 

 

BİZ BİZE TREKKİNG bizbizetrekking İstanbul Şile Sahilköy Kamp

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi