Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

Ağustos 25 - Ağustos 31

Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

 

💚KONAKLAMALI TUR 💚

Armağanla Gezen Tur farkıyla Karadeniz Turumuza davetlisiniz.

25 – 31 Ağustos tarihlerinde sizi aramızda görmek isteriz. 💚

Bilgi ve İletişim için
Dilersen bize mesaj atabilirsin ya da
0530 211 46 01 – 0544 950 84 85
numaralarını arayabilirsin!

Kalkış noktamız İstanbul Silivri’dir. Ancak İstanbul içinden alım güzergaha göre sağlanabiliyor. Alım sağladığımız 4 durak:
• Beylikdüzü
Marmarapark
Migros Önü
• Bakırköy – İncirli
Doğutaş Mobilya
• Mecidiyeköy
Tavuk Dünyası Önü
• Kadıköy
Evlendirme Dairesi

Karadeniz ve Gürcistan Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi