Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Kastamonu Kanyonları – Yenice Ormanları Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Ve Orman Gezisi

Temmuz 6

Kastamonu Kanyonları – Yenice Ormanları Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Ve Orman Gezisi

Kastamonu Kanyonları Yenice Ormanları Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Ve Orman Gezisi

Kastamonu Kanyonları Yenice Ormanları Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Ve Orman Gezisi

 

1 Gece Konaklamalı Masal Ormanlarında Bir Hafta Sonuna Ne Dersiniz?  

5 TEMMUZ CUMA  | Gece Yolculuğu Yapıyoruz

Siz değerli misafirlerimizi önceden belirlediğimiz bekleme duraklarından alarak keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz..

6 TEMMUZ  Cumartesi | Horma Kanyonu, Vala Kanyonu, Ilıca Şelalesi

Sabahın ilk saatleri Kastamonu’nun Pınarbaşı ilçesinde sabah kahvaltısı için mola veriyoruz, yöreye özgü çorbaların tadına bakacağız.. Kahvaltıdan sonra Horma Kanyonu için yolla çıkıyoruz. Horma Kanyonunda bulunan tahta yürüyüş rotasından 4-5 km yürüyüşümüzü yapıp, kanyonun derinliklerine kadar korkusuzca ineceğiz. Kanyonun bitimi Ilıca Şelalesi Horma Kanyonundan gelen suların döküldüğü yerdir. Ilıca Şelalesinde fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra çok yeni olan bilinmeyen bir kanyona doğru yola çıkıyoruz. Valla kanyonu dünyada sayılı kanyonlar arasında bulunan Valla kanyonunu seyir terasından izleme şansımız olacaktır. Ayrıca bu köyde nefis gözlemeler ve çay keyfi sizleri bekliyor olacaktır. Daha sonra Karabük yenice ormanlarına doğru gitmek üzere yola çıkıyoruz.. Akşam saatlerinde masal gibi bir otelde konaklama yapacağız Ihlamur teras Bunglow evlerinde akşam kamp ateşi ve eğlence bizleri bekliyor.

Kahvaltı: Pınarbaşı Merkezde (Ekstra)
KonaklamaIhlamur Teras – Bungalov Konaklama
Akşam Yemeği: Belirlenen bir yerde (Ekstra)

 

7 TEMMUZ  2024 Pazar | Yenice Ormanları – Şeker Kanyonu ve İstanbula Dönüş

Rüya gibi bir bölgede sabah uyanmış olacaksınız, Otelimizde alacağımız sabah kahavaltından sonra, Yenice ormanlarında yürüyüş için yola çıkıyoruz, yürüyüş sonrası Şeker kanyonuna inmiş olacağız, Şeker kanyonundaki çay kahve molasından sonrası dönüş için yola çıkıyoruz, Dönüş yolunda  Devrek bastoncular çarşına uğrayabiliriz…

Muhtemelen 22:00 -23:00 gibi yola evlerimizde oluruz..

Kahvaltı: Otelimizde ücrete Dahildir.
Akşam Yemeği: Belirlenen bir yerde veya evlerimizde (Ekstra)

Kastamonu Kanyonları Yenice Ormanları Konaklamalı Doğa Yürüyüşü Ve Orman Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi