Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kırklareli Vize Aksicim Bölgesi Doğal Kamp

Haziran 8 @ 08:00 - Haziran 9 @ 17:00

Kırklareli Vize Aksicim Bölgesi Doğal Kamp

Kırklareli Vize Aksicim Bölgesi Doğal Kamp

Kırklareli Vize Aksicim Bölgesi Doğal Kamp

Doğal kamp alanı Aksicim Bölgesi/Vize / Kırklareli
Kendi aracıyla katılım 400 Tl
Çorlu Orion Yan Tarafı 08.00
Yeni bir kamp alanında çadır kampı sezonunu açıyoruz. Yine doğanın koynunda biz bize olacağımız , huzuru , dinginliği yudumlayıp , çimlerde güneşleneceğimiz, gece yıldızlara yoldaşlık edeceğimiz bir kamp bizi bekliyor. İster sandalyeni at dinginliğin tadını çıkar, istersen çal, söyle , oyna rahatla. Şehirden kaçasın , rahatlama ve doğallığa ihtiyacın varsa bekleriz. Elektrik- Tuvalet yok, doğal kamp ortamı, konforundan vazgeçebilenleri bekliyoruz.

 

 

Kırklareli Vize Aksicim Bölgesi Doğal Kamp

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi