Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Klos Dağcılık Erciyes Dağ Faaliyeti

Haziran 1 - Haziran 2

Dağcılık 1 / Dağcılık Ne Demektir?

Klos Dağcılık Erciyes Dağ Faaliyeti

Dört bin metreye yakın irtifası ile İç Anadolunun en yüksek doruğu. Üzerinde bir çok çıkış-tırmanış rotası bulunduran dağımız heybetli bir görüntüye sahiptir.
Belirleyeceğimiz rota Şeytan yada Kar-Buz olacak. Bunda ekibin genel durumu, hava koşulları ve kar yapısı etken olacak.

 

PROGRAM
Cuma akşamı İstanbul hareketi ile başlayacak.
Minibüsümüz ile belirttiginiz duraklarınızdan alınacaksınız. Ve Cumartesi sabahı Kayserideyiz. Kuvvetli bir kahvaltı ve son alışverişlerden sonra dağ yoluna aracı vuracağız. Hemen kamp yerine çadırlarımızı kurup yerleşiyoruz.
Saat sabah 2 gibi hareket ile rotaya koyuluyoruz. Zirveyi yapıp inişe geçiyoruz. Çadırları toplayıp dönüş yolculuğuna geçiyoruz..
Bedenler yorgun, yüzlerde küçük bir tebessüm ile bir sonra ki faaliyeti düşlüyoruz…

GETİRİLMESİ GEREKENLER :
– Sırt Çantası, Baton, Tozluk, Bot, Çadır, Uyku Tulumu, Mat.
– Kask, Kazma, Krampon.
– Eldiven, Şapka-Bere-Buff, İç-Orta-Dış Giyim.
– Matara, Termos, Kupa.
– Güneş Gözlüğü, Koruyucu Yüz ve Dudak Kremi.
– Çakı, Kap-Kacak, Çatal-Kaşık, Ocak-Kartuş, Çakmak-Kibrit.
– Bir akşam Bir sabah öğünü olacak şekil de yiyecek ve içeceklerinizi ayarlayınız. Etkinlik sırasında ki atıştırmalıklarınızı(sandviç, kuru incir-kayısı-erik, fındik-ceviz içi, cezerye bar…gibi) unutmayınız.
– Kullandiginiz İlaclariniz ve Şahsi Eşyalarınız.
DİP NOT : Yukarıdaki malzemelerden eksiği olanlar bizimle iletişime geçsin. Kulüpten kiralama usulü ile temin edebileceklerdir.
Dağcı olmayanlar kamp ve yürüyüş kısmına katılabilir.

ÜCRETLENDİRME :
Maliyet katılımcı sayısına bölüştürülecektir. Ticari bir firma olmayıp, kar amacı gütmeyen bir spor kulübüyüz. Tek şartımız Ekip Uyumu ve Birlikteliği.

KAYIT ve BİLGİ : Katılımınızın kesin olması için kesinlikle aşağıdaki formu doldurmanız gerekiyor.
Kayıt sonrası oluşan katılımcılar, bu etkinlik için Sanal Gruba(geçici) aktarılıp, tüm detaylar oradan paylaşılacaktır.
+90 555 318 8029

 

Erciyes Dağ Faaliyeti

Klos Dagcilik Erciyes Dag Faaliyeti2

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi