Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Haziran 30

Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü

BOYTREK boytrekk Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü

BOYTREK boytrekk Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü

NÜZHETİYE ŞELALESİ
BU ETKİNLİĞİN ORGANİZASYONU 2021 BELGE NO’LU TÜRSAB ACENTASI A CAR HOTEL REZERVATİON TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.
GRUP İSTANBUL LİMİTED ŞİRKETİ.
ETKİNLİK TARİHİ : 30 Haziran Pazar
HAREKET SAATİ : 06.30 İncirli/ Mecidiyeköy- Kadıköy-Göztepe-Kozyatağı-Bostancı-Maltepe-Kartal-Pendik BÖLGE: Gölcük
PARKUR UZUNLUĞU: 8 km
ZORLUK: kolay
KATILIMCI LİMİTİ : 24 kişi
FAALİYET ÜCRETİ : 750 T
BOYTREK İRTİBAT 05363850850
30 Haziran Pazar günü Gölcük’ün saklı cenneti Nüzhetiye Şelalesi’ne gidiyoruz Efsane parkur Nüzhetiye’de tam bir yaz parkurunda yürüyeceğiz. Biraz orman, biraz dere ve muhteşem bir şelale.. Ortasından dere akan bir vadi üzerinde yapacağımız yürüyüşte bazen dere içine girmekte gerekebilir. Küçük bir göl, küçük bir şelaleden sonra 12 metreden aşağı akan Nüzhetiye Şelalesi’nde olacağız. İsteyen bir güzel ıslanabilir. Parkurda ipli iniş çıkış olacak ama zor değil.. Sabah kahvaltımızı Yuvacık’ta yapacağız. isteyen evden getirdiğini yer ya da börek alabilir, Öğlen için atıştırmalık getirin. Akşam yemeği için birlikte karar vereceğiz. Havlu, şort , mayo alın.

BOYTREK boytrekk Kocaeli Gölcük Nüzhetiye Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi