Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Konya Antalya Isaurıa Yolu Yürüyüşü (Güz)

Ekim 26 - Ekim 29

Konya Antalya Isaurıa Yolu Yürüyüşü (Güz)

Konya Antalya Isaurıa Yolu Yürüyüşü (Güz)

Konya Antalya Isaurıa Yolu Yürüyüşü (Güz)

 

Isauria Yolu’nun 3. etabı olan Bozkır Belenilvat (Akseki) parkurunu yürüyeceğiz. 3 gece kamplı 4 gün yürüyeceğiz. Dağlara, ıssızlığa doyacağınız bir etaptır.

Buluşma tarihi:26 Ekim 2024
Buluşma Saati: 08:30
Buluşma yerimiz: Konya otogarı
Kamp yükünü araçlar taşıyacak. 3 öyün yemek verilecek.

Kamp yerlerinde su var.

1. Gün: Bozkır – Çat Köyü – Dere Köyü (14 km)
2. Gün: Dere Köyü – Sorkun Köyü – Diklitaş Yaylası – Dipsizgöl. Dipsizgöl’de kamp. (19 km)
3. Gün: Dipsizgöl – Sultan Muğarı Yaylası – Boğazyurt Yaylası – Halkalıyazı Yaylası – Kalandras (21 km) Kalandras kamp.
4. Gün: Kalandras – Çimi Köyü – Hüsamettin Köyü – Belenilvat Köyü (15 km) Eve dönüş.
Dönüş için akşam 20:00’de Konya otogarından 21:00 gibi Konya havaalanından biletlerinizi alınız.
Etkinlik 40 kişilik planlanmaktadır.
Trenle dönecekler için kolaylık sağlanır.
Katılım için her şey kesinleştikten sonra ad yazdırınız. Sportif amaçlı doğa etkinliğidir. Kar amacı olmadığından, vazgeçmeler bizi zora sokmaktadır. Adımı yazdırayım da o zaman gelince bakarız anlayışında olanlar kesinlikle katılmasın. Katılımcılar aşağıdaki numaralarla vatsaptan bağlantı kurarak ad yazdırmalıdır.
Mehmet Gültekin: +90 532 546 07 30

Fedai Erkocaoğlu: 05436982698
Konya Antalya Isaurıa Yolu Yürüyüşü (Güz)

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi