Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Konya Aydos Dağı Zirve Tırmanışı Faaliyeti

Haziran 30

Konya Aydos Dağı Zirve Tırmanışı Faaliyeti

Konya Aydos Dağı Zirve Tırmanışı Faaliyeti

Konya Aydos Dağı Zirve Tırmanışı Faaliyeti

 

AYDOS DAĞI
Zirve Tırmanışı Faaliyeti Duyurusu
📆30/06/2024
⏰Hareket saati; Cumartesi 29′ u gecesi saat: 23:00
☎️ 0532 482 46 45
‼️Faaliyetin aksaksız planlanması için kesin katılımcı sayısı belirlenmesi gerekmektedir. Bu sayıya göre araç ayarlanacaktır.
🔸Katılmak isteyen ve sorusu olan sporcularımızın Perşembe gününe kadar ulaşıp kesin kayıt yaptırması gerekmektedir.
‼️Hava şartlarından dolayı faaliyetin iptal olması veya ileri bir tarihe ertelenmesi hakkı Selçuklu Dağcılık kulübüne aittir.
İletişim;
☎️ 0532 482 46 45
Hüseyin Turan
☎️ 0543 737 27 98
Fatih Yolcu
📧selcukludagcilik@gmail.com
📲@selcukludagcilik
📍 Selçuklu Dağcılık ve Arama Kurtarma Spor Kulübü

 

Konya Aydos Dağı Zirve Tırmanışı Faaliyeti

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi