Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Konya Ilgın Doğa Yürüyüşü ve Kamp

Temmuz 6 - Temmuz 7

Konya Ilgın Doğa Yürüyüşü ve Kamp

Konya Ilgın Doğa Yürüyüşü ve Kamp

Konya Ilgın Doğa Yürüyüşü ve Kamp

 

Yalvaç Doğa Gezginleri

Katılım bilgisi verilmesi zorunludur.
Whatsapp üzerinden katıtlar oluşturulmaktadır..
Bilgilendirme:
• Etkinliğimize katılacak kişiler kulüp flamalarını getirmeyi unutmayın! Belediyemiz önünde ve kamp alanında toplu resimleri çekilecektir.
• Yürüyüşümüz orta seviye zorlukta olup 8 -10 km’dir. Çeşitli endemik bitkilerin bulunduğu bu doğa harikası alanda unutulmaz bir yürüyüş olacaktır.
• Yürüyüşe katılacak kişilerin kamp sırt çantaları belediye önünden araçla alınıp kamp alanına götürülecektir.
• Yürüyüşe katılacak kişiler yürüyüş sırasında enerji verecek yiyecekler ve ihtiyaçlarını karşılamak için küçük sırt çantası bulundurmalıdır.
• Yürüyüşe katılmayacak kişiler kamp alanında yürüyüş bitimine kadar vakit geçirebilirler.
• Kamp alanında çay ikramı olacaktır.
• Kamp Alanında ve Yürüyüş sırasında su dağıtımı olacaktır.
• Kamp alanı etrafında lavabo ve çeşmeler bulunmaktadır.
• Doğa sporları ve arama kurtarma üzerine söyleşide kısa bir bilgilendirme yapacaktır.
• Kaya Tırmanışı ve Gece Oryantring etkinliğine isteyen kişiler katılacaktır.
Konya Ilgın Doğa Yürüyüşü ve Kamp

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi