Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Muğla Bodrum Yoga ve Serbest Dalış Kampı

Temmuz 13 - Temmuz 15

Muğla Bodrum Yoga ve Serbest Dalış Kampı

Behiye Bicer behiyebicer Muğla Bodrum Yoga ve Serbest Dalış Kampı

Behiye Bicer behiyebicer Muğla Bodrum Yoga ve Serbest Dalış Kampı

 

@dyt.perikilic ile bizi çok heyecanlandıran bir duyurumuz var!

Bodrum Gündoğan’da denizin huzurunu ve nefesin gücünü hissedeceğiniz, meditasyon ve yoga pratikleri ile serbest dalışı buluşturduğumuz kampımıza sizleri davet ediyoruz!

3 gün sürecek kampımızda her sabah yoga ve meditasyon ile güne başlayacağız, aldığımız ve verdiğimiz nefeslere dalga sesleri eşlik edecek. Ardından SSI Try Freediving programı ile serbest dalışı keşfedeceğiz.

Günlük programımız öğlene kadar sürecek, böylece sevdiklerinizle Bodrum’u ve koylarını keşfetmek için de vaktiniz olacak.

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, online SSI tanınma kartını almaya da hak kazanacaklar😎

Bodrum Gündoğan’a yoga pratikleri ile zihnimizi sakinleştirmeye, kalbimizi açmaya ve serbest dalışı keşfetmeye gidiyoruz!

Yoga ve serbest dalışla tanışma kampımız ile ilgili ayrıntılı bilgi ve kayıt için bize yazabilirsin☺️

Behiye & Peri
13 – 15 Temmuz
Gündoğan- Bodrum

 

https://www.instagram.com/dyt.perikilic/

https://www.instagram.com/behiyebicer/

Behiye Bicer behiyebicer Muğla Bodrum Yoga ve Serbest Dalış Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi