Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Muğla Fethiye Ölüdeniz – Kayaköy – Kelebekler Vadisi – Saklıkent Gezisi

Temmuz 27 - Temmuz 30

Muğla Fethiye Ölüdeniz – Kayaköy – Kelebekler Vadisi – Saklıkent Gezisi

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Muğla Fethiye Ölüdeniz – Kayaköy Kelebekler Vadisi Saklıkent Gezisi

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Muğla Fethiye Ölüdeniz – Kayaköy Kelebekler Vadisi Saklıkent Gezisi

 

*Fethiye-Ölüdeniz-Kayaköy-Kelebekler Vadisi-Saklıkent Turu*
(Ölüdeniz’de herşey dahil konaklama)
(4 Tam Gün Deniz Keyfi)
27-28-29-30 Temmuz 2024
*PROGRAM*
*1 Gün Cuma (26.07 Temmuz)* : 26 Temmuz Cuma gecesi *saat 21:00’da* Ankara’dan hareket ediyoruz.
*2. Gün Cumartesi (27.07.2024)*: Ölüdeniz’de yüzme keyfi ile güne başlıyoruz ve öğlen otelimize yerleşiyoruz. Otelimiz Ölüdeniz’de olup, denize yürüme mesafesindedir. Otelimizde biraz dinlendikten sonra akşama doğru Kayaköy’ü geziyoruz. Ardından akşam yemeği ve dinlenme için otelimize geçiyoruz. Konaklama Akdeniz Beach Hotel.
*3. Gün Pazar (28.07.2024)*: Ölüdeniz’den hareketle Mavi Mağara – Kelebekler Vadisi – Akvaryum Koyu – St. Nicholas Adası – Soğuksu Koyu – Deve Plajı duraklarında tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tekne turundan sonra otelimize geçip konaklıyoruz. Konaklama Akdeniz Beach Hotel.
*4. Gün Pazartesi (29.07.2024)*: Tlos, Yakapark, Saklıkent, Patara hattını takip eden Jeep Safari turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cip Safari turundan sonra akşam otelimize geçip dinleniyoruz. Konaklama Akdeniz Beach Hotel.
*5. Gün Salı (30.07.2024)* : Bugün de tüm gün serbest vakit ve deniz keyfini yaşıyoruz. Ardından saat 17:00’ da Ankara’ya dönüşe geçiyoruz.
Etkinliğe tüm ulaşımlar, Akdeniz Beach Hotel’de herşey dahil konseptte 3 gece konaklama*(3 kahvaltı, 3 öğlen ve 3 akşam yemeği, yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil)*, ilk gün araçta sandviç kahvaltı, araç içi sıcak soğuk ikramlar, TÜRSAB güvencesi, rehberlik ve sigorta dahil 13.000,00 TL’dir.

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Muğla Fethiye Ölüdeniz – Kayaköy Kelebekler Vadisi Saklıkent Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi