Merhaba,
Yaz tatilinde çocuklar ve ebeveynler için hazırladığımız kampta buluşuyoruz. Yaz tatilinde hem denizin, havuzun, yeşilin tadını çıkarmak hem de keyifli atölyelerde üretmek isteyenleri bekliyoruz. Pastoral Vadi’nin harika doğasının içerisinde yeşilin, doğanın, huzurun tadına varacağız. Çocuklar özgürce oyunlar oynayacak ve onlar için hazırladığımız atölyelerde eğlenerek öğrenecekler. Siz ebeveynler ise vadinin içerisinde harika doğanın, denizin tadını çıkarabilir, sizler için hazırladığımız atölyelerde içinizdeki çocukları neşelendirebilirsiniz.
Çocuklarla yıllardır sürdürdüğümüz çalışmaların sonunda çocuklar için en önemli öğrenme alanının doğa olduğunu keşfettik. Doğanın içerisinde çocuk, serbest yaratıcı gücünü kullanarak keşfediyor. Bizler ise kamplarımızda çocukların “kendi olma” hallerine eşlik ediyoruz. Onların merak ve ilgi duydukları alanlarda onlarla olarak hayat yollarında öğrenmelerini kolaylaştırıyoruz. Kamp boyunca öğretmenler, çocuklar ve ebeveynler hep birlikte oluşturduğumuz topluluğun bir parçası oluyoruz.
Nerede?
Muğla Fethiye’nin Yanıklar ilçesinde yer alan Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliğinde olacağız.
Tarih: 13 Temmuz giriş, 17 Temmuz çıkış (4 gece 5 gün)
Yaş grubu; 4-12 yaş
Bu kampta çocuklar ve aileler için hangi çalışmalar olacak?
Karaot Plajında Deniz Zamanı
Orman Oyunları, Doğa Keşfi
Tasarım Atölyesi
Kukla Yapımı Atölyesi
Drama Temelli Doğaçlama
Temel Oyunculuk Atölyesi
İnteraktif Doğaçlama Tiyatro Gösterisi
Çocuk Şarkıları
Yetişkinlere Müzik Dinletisi
Tuhaflardan Tuhaf Bir Masal
Yoga(çocuklara ve yetişkinlere)
Tai Chi(yetişkinlere)
Örnek gün akışı:
08.30 – Ebeveynlerle yoga / çocuklarla hareket çalışmaları
09.30 – Kahvaltı
11.00 – Doğa keşfi ve orman oyunları
13.30 – Öğle yemeği
14.00-17.00 – Serbest deniz-havuz zamanı
17.00 – Çocuklarla tasarım atölyesi / Ebeveynlerle oyunculuk atölyesi
19.00 – Akşam yemeği
20.00 – Masal / Müzik / Tiyatro akşamları
* Yapacağımız çalışmalar günden güne farklılık gösterecektir.
Not: Kamp boyunca çocukların diledikleri zaman kitap okuyabileceği, resim çizebileceği, kendiyle kalabileceği ya da arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği çeşitli oyunlar bulunan ve her daim açık bir ortak alanımız olacak.
İletişim için;
Hanife: 0 537 331 58 17