Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Muğla Fethiye Oyunbaz Kaşifler Yaz Çocuk ve Aile Kampı

Temmuz 13 - Temmuz 17

Unutulmaz Bir Kamp Deneyimi İçin Adım Adım Rehber

Muğla Fethiye Oyunbaz Kaşifler Yaz Çocuk ve Aile Kampı

13-17 Temmuz Oyunbaz Kaşifler Yaz Çocuk&Aile Kampı (4-12 yaş) Pastoral Vadi, Fethiye/Muğla
Merhaba,

Yaz tatilinde çocuklar ve ebeveynler için hazırladığımız kampta buluşuyoruz. Yaz tatilinde hem denizin, havuzun, yeşilin tadını çıkarmak hem de keyifli atölyelerde üretmek isteyenleri bekliyoruz. Pastoral Vadi’nin harika doğasının içerisinde yeşilin, doğanın, huzurun tadına varacağız. Çocuklar özgürce oyunlar oynayacak ve onlar için hazırladığımız atölyelerde eğlenerek öğrenecekler. Siz ebeveynler ise vadinin içerisinde harika doğanın, denizin tadını çıkarabilir, sizler için hazırladığımız atölyelerde içinizdeki çocukları neşelendirebilirsiniz.
Çocuklarla yıllardır sürdürdüğümüz çalışmaların sonunda çocuklar için en önemli öğrenme alanının doğa olduğunu keşfettik. Doğanın içerisinde çocuk, serbest yaratıcı gücünü kullanarak keşfediyor. Bizler ise kamplarımızda çocukların “kendi olma” hallerine eşlik ediyoruz. Onların merak ve ilgi duydukları alanlarda onlarla olarak hayat yollarında öğrenmelerini kolaylaştırıyoruz. Kamp boyunca öğretmenler, çocuklar ve ebeveynler hep birlikte oluşturduğumuz topluluğun bir parçası oluyoruz.
Nerede?
Muğla Fethiye’nin Yanıklar ilçesinde yer alan Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliğinde olacağız.
Tarih: 13 Temmuz giriş, 17 Temmuz çıkış (4 gece 5 gün)
Yaş grubu; 4-12 yaş
Bu kampta çocuklar ve aileler için hangi çalışmalar olacak?
Karaot Plajında Deniz Zamanı
Orman Oyunları, Doğa Keşfi
Tasarım Atölyesi
Kukla Yapımı Atölyesi
Drama Temelli Doğaçlama
Temel Oyunculuk Atölyesi
İnteraktif Doğaçlama Tiyatro Gösterisi
Çocuk Şarkıları
Yetişkinlere Müzik Dinletisi
Tuhaflardan Tuhaf Bir Masal
Yoga(çocuklara ve yetişkinlere)
Tai Chi(yetişkinlere)
Örnek gün akışı:
08.30 – Ebeveynlerle yoga / çocuklarla hareket çalışmaları
09.30 – Kahvaltı
11.00 – Doğa keşfi ve orman oyunları
13.30 – Öğle yemeği
14.00-17.00 – Serbest deniz-havuz zamanı
17.00 –  Çocuklarla tasarım atölyesi / Ebeveynlerle oyunculuk atölyesi
19.00 – Akşam yemeği
20.00 – Masal / Müzik / Tiyatro akşamları
* Yapacağımız çalışmalar günden güne farklılık gösterecektir.
Not: Kamp boyunca çocukların diledikleri zaman kitap okuyabileceği, resim çizebileceği, kendiyle kalabileceği ya da arkadaşlarıyla birlikte oynayabileceği çeşitli oyunlar bulunan ve her daim açık bir ortak alanımız olacak.
İletişim için;
Hanife: 0 537 331 58 17

Tek başıma kampa gidebilir miyim?

Mugla Fethiye Oyunbaz Kasifler Yaz Cocuk ve Aile Kampi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi