Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Muğla Fethiye Yoga ve Welness Festivali

Temmuz 15 - Temmuz 21

Muğla Fethiye Yoga ve Welness Festivali

One Yoga Wellness Festival Muğla Fethiye Yoga ve Welness Festivali

One Yoga Wellness Festival Muğla Fethiye Yoga ve Welness Festivali

 

Giderek hızlanan dünyada yavaşlamanın keyfi, yalnızlaştıran kültürler içinde birlikte olmanın ve yaratmanın neşesi ve her şeyi bilebildiğimiz sistemlere inat bilmemenin hafifliğini yaymak, Esra’nın en büyük tutkusu. 🦋

Kişinin ve sanatın limitsizliğini çeşitli çalışmalarında yansıtan ve insanların da bu kaynağı açığa çıkarmasına aracı olma yolunda çalışan Esra, mindfulness temelli somatik pratikler, hikaye anlatıcılığı, yaratıcı yazarlık ve yaratıcı drama alanlarında, online ve canlı atölyeler paylaşıyor. 🌱

Doğma büyüme İstanbullu ve aynı zamanda çok çeşitli kültürlerde uzun süreler yaşamış olan sanatçı, icralarında yıllarca çocuklarla çalışırken edindiği deneyimleri de harmanlayarak çocuksu neşemizi ve birliğimizi hatırlatmaya aracı oluyor.

Esra’nın en güncel çalışmalarını aktif bir blog olarak kullandığı @esra.alive Instagram hesabından takip edebilir, yaklaşan atölyelerine katılabilirsiniz.🌸

15-21 Temmuz da @babakamp ‘ta birlikteyiz!

One Yoga Wellness Festival Muğla Fethiye Yoga ve Welness Festivali

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi