Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Muğla Köyceğiz Yaz Festivali

Haziran 21 - Haziran 28

Muğla Köyceğiz Yaz Festivali

KÖYCEĞİZ YAZ FESTİVALİ

KÖYCEĞİZ YAZ FESTİVALİ

 

KÖYCEĞİZ YAZ FESTİVALİ

21-28 HAZİRAN
KÖYCEĞİZ MUĞLA

Köyceğiz’de 21-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Yaz Festivali için hazırlıklar tamamlandı. Festivalde konserlerin yanı sıra kurulacak panayır alanında Anadolu’nun farklı lezzetleri katılımcılara sunulacak.

Yaz tatilinin başlaması ile birlikte Köyceğiz’de festival heyecanı da başlıyor. 21-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Yaz Festivali”, yerli ve yabancı tatilcileri müzik dolu günlerle buluşturacak. Festival, Anadolu’nun zengin müzik kültürünü farklı sanatçıların performanslarıyla sahneye taşıyacak.

Festivalin açılışı, 21 Haziran’da Karadeniz’in sevilen ezgilerini sunacak Grup Körfez’in konseriyle yapılacak. Ardından 22 Haziran’da İstanbul Girls Orchestra, sadece kadınlardan oluşan orkestrasıyla sahne alacak. 23 Haziran’da ise Köyceğiz Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, geleneksel Türk Sanat Müziği’nin en güzel eserlerini icra edecek.

Ege’nin hüzünlü türkülerini Adem Kazan 25 Haziran’da, İç Anadolu’nun muhteşem türkülerini Mustafa Selçukoğlu ise 26 Haziran’da seslendirecek. 28 Haziran’da ünlü grup Zakkum, hit şarkılarını Köyceğizliler için söyleyecek. 29 Haziran’da Deniz Sakınak’ın türküleriyle devam edecek festival, 30 Haziran’da Yörük Yaren Gecesi ile sona erecek ve Yörük Kültürüne özel bir veda yapılacak.

#muğla #köyceğiz #yazfestivali #köyceğizbelediyesi

KÖYCEĞİZ YAZ FESTİVALİ

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi