Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Nevşehir Kapadokya Kore Kültür Festivali

Haziran 29 @ 16:00 - 23:00

Nevşehir Kapadokya Kore Kültür Festivali

Nevşehir Kapadokya Kore Kültür Festivali

Nevşehir Kapadokya Kore Kültür Festivali

2024 ‘K-Kültür Festivali’ Etkinlik Duyurusu

May 22, 2024 | 54421 Hit

Kore Kültür Merkezi, 29 Haziran 2024 Cumartesi günü Nevşehir’de bulunan Ürgüp festival alanında Kore’nin ünlü sanatçıları Hwasa, Nowadays ve Onestar’ın katılacağı ve çeşitli Kore kültür içeriklerini deneyimlenebileceği ‘K-Kültür Festivali’ni düzenleyecektir. Kore kültürünü sevenlerin katılımlarını bekliyoruz.

<Etkinlik Bilgileri>

Etkinlik Adı : K-Kültür Festivali

Tarih ve Saat : 29 Haziran 2024 Cumartesi Günü, 16:00~23:00

Yer : Ürgüp Festival Alanı

*Detaylı adres : Fatih Mahallesi Mehmet Dinler Bulvarı Festival Alanı Ürgüp/Nevşehir

Ön başvuru : Etkinliğe katılmak için aşağıdaki linke tıklayarak ön başvuru yapabilirsiniz.

– Ön başvuru linki : https://forms.gle/Sg4A3SX4jS9MU6pu6

※Etkinlik alanına girişi ücretsizdir, fakat etkinlik alanının içerisinde Kore ile ilgili ürün ve yemeklerinin satışı olacaktır.

<Detaylı Program Akışı>

K-Kültür Deneyimleri(16:00~19:00) : Kore travel standını, geleneksel oyunlarını, güzellik malzemelerini ve yemeklerini deneyebileceğiniz stantlar vs.

K-Travel Talk Show(19:00~20:00) : Kore seyahati deneyimlerinin paylaşıldığı, turistik bölgelerin ve yemeklerin tanıtıldığı eğlenceli bir talk show

K-POP Konseri(20:30~23:00) : Kore ünlü sanatçılarının K-POP sahne gösterileri

https://tr.korean-culture.org/

Nevşehir Kapadokya Kore Kültür Festivali

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi