Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Niğde Aladağlar Bdk ve Kdk Zirve Tırmanışı

Eylül 7 - Eylül 8

Dağcılık 1 / Dağcılık Ne Demektir?

 

Asya Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile Niğde Aladağlar Bdk ve Kdk Zirve Tırmanışı

🧗🏼BDK & KDK ZİRVE TIRMANIŞI🧗🏼

Doğa lideri: Murat Ali Koç
@muratalikoc

Sorumlu: Bahar Özbek Keskin & Ceren Çelik
@bahar0zbek & @cero_celik

Tarih: 7-8 Eylül

Kontenjan: 15

Yer: Niğde

Büyükdemirkazık(Bdk) 3756 mt

Küçükdemirkazık (Kdk) 3425 mt

Katılım kriterleri:

Yaz DAĞCILIK eğitimi

Spor tırmanış eğitimi

Güncel lisans

Üyelik aidatı

Kulüp üyeliği

Detay :

Aladağların en görkemli iki zirvesine tırmanacağız . Cuma akşam kulüp aracımız istanbuldan hareket edecek , Cumartesi erken saatte KDK tırmanışına başlayacağız . Zirve sonrası mevsimlik göl kamp alanına ineceğiz geceyi burada geçirip sabah erken saatlerde BDK tırmanışına başlayacağız , zirve sonrası Sokulupınar’a inerek transit geçişimizi tamamlayacağız.

Faaliyet ile ilgili daha fazla bilgi için doğa lideri ve sorumlu ile iletişim kurabilirsiniz.

https://www.facebook.com/asyadagcilik

https://www.instagram.com/asya_dak/

#bdkkdkd
#asyadağcılık #aladağlarzirve #aladağlarmilliparkı #mountains #kışdağcılığı #asyadağcılık #dağcılık #alpinist #alpinism #türkiye

 

Doğanın Uyandığı Mevsimde Doğa Yürüyüşü: Yılan Tehlikesine Karşı Önlemler

Nigde Aladaglar Bdk ve Kdk Zirve Tirmanisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi