Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Temmuz 13 - Temmuz 15

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

 

ALADAĞLAR
(13 ile 15 Temmuz ’24)
*
Bu dağ silsilenin en görkemli doruğuna gidiyoruz.
Demirkazık Dağı…
Klasik rotası bile bir hayli kondisyon, teknik ve donanım gerektiriyorken…biz Doğu Çarşağını kullanacağız. Yani Dipsiz Göl tarafına kamp atıyoruz.
Zaman ve enerji kalır ise bölgedeki zirveleri(yıldızbaşı-batı, davlumbaz, çağalınbaşı…) deneyebileceğiz. Yada zirve sonrası Cimbar Vadisinde Spor-Geleneksel tırmanışa yönelebileceğiz.
Eğitimlerini tamamlamış, tecrübe ve donanıma sahip tüm dağcılar bu faaliyete kayıt yaptırabilir.
Lakin amacı zirve olmayıp; doğayı harmanlamak, coğrafyayı kucaklamak, gölünde yüzmek, vadi ve kanyonlarını tanımak, yayla-platolarında yürümek, bağ-bahçe meyvelerini tatmak, kamp alanında çadır keyfi ve yıldızlara yakın olmak isteyenler hiç tereddüt etmeden bu güzel imkanı değerlendirebilir.
GETİRİLMESi GEREKENLER
– Kask, Emniyet Kemeri#)29274₺
– Hms, Sekizli, Atc, Pursik, Perlon, Karabina…
– Sırt çantası, Bot, Baton, Çadır, Uykutulumu, Mat..
– Kafa feneri, düdük, çakı, çakmak
– Matara, Termos, Ocak-Kartuş, Kap-Kacak…
– Güneş Gözlüğü ve Koruyucu Kremler…
– Şahsi eşya-malzemeleriniz.
– Öğünlük Gıda ve Atıştırmalıklarınız…
REHBER : Sefer ÖZTÜRK
ÜCRET : 3000 Lira. Maliyet paylaşımı temel.
Şimdiden Bol Adrenalinler 〽️
Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi