Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Temmuz 13 - Temmuz 17

Niğde Aladağlar

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

 Zirve Faaliyeti

 

 

Merhaba değerli sporcularımız ve değerli dağcı dostlarımız,
İzmir Bostanlı Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da Dağcılığın Kabesi diye anılan Aladağlar faaliyetleri ile Yaz Dağcılık faaliyetlerimize başlıyoruz.
Etkinliğimiz 13-17 Temmuz 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir.
Programımız şu şekilde:
12 Temmuz Cuma gecesi şehirlerarası otobüsle Niğde’ye hareket
13 Temmuz Cumartesi günü kamp alışverişi yaptıktan sonra Çukurbağ köyüne hareket. Çukurbağ’dan Karayalak kamp alanına hareket, kampı kurma ve dinlenme
14 Temmuz Pazar günü Eznevit (3530 m), Karasay (3560 m.) ve Emler (3723 m.) zirveleri. Yedigöller’de kamp
15 Temmuz Pazartesi günü Kocasarp (3610 m.), Sematepe (3623 m.)
16 Temmuz Salı günü Yedigöller bölgesi
17 Temmuz Çarşamba günü kampı toplama ve dönüş.
Faaliyete güncel lisanslı sporcular katılabilir.
Hava şartlarına göre programda değişiklik yapılabilir.
İletişim ve kayıt için:
Tülay Kalkanoğlu 0530 308 7541
Niğde Aladağlar Zirve Faaliyeti

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi