Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events
  • This event has passed.

Niğde Büyük Demirkazık Dağı Tırmanışı

Temmuz 6 - Temmuz 7

Niğde Büyük Demirkazık Dağı Tırmanışı

SummiTTurkey Expeditions Niğde Büyük Demirkazık Dağı Tırmanışı

SummiTTurkey Expeditions Niğde Büyük Demirkazık Dağı Tırmanışı

 

Aladağların Efendisi olarak anılan görkemli Büyük Demirkazık Dağı’na tırmanmaya hazır mısınız?

Demirkazık Dağı 3756 metre yüksekliğiyle Aladağlar Sıradağları’nın en yüksek ikinci zirvesidir. Aladağlar denince pek çok kişinin ilk tercihinin Büyük Demirkazık olması şaşırtıcı değil. Bu dağın devasa kütlesi her dağcıyı heyecanlandırmaya yeter.

Klasik rota, yazın tırmanışı nispeten kolay olsa da III+ dereceli kaya etapları ve boşluk hissi veren teknik tırmanış etapları içeriyor.

Sizleri bu görkemli dağımızın zirvesinden Aladağların muhteşem panoramik manzarasını seyretmeye davet ediyoruz.

Başvuru adresi 💻
https://summitturkey.com/

#summitturkey
#demirkazık
#mountains
#mountainlovers
#alpinism
#climbing
#adventure
#dağ #dağlar #dağcılık
#tırmanış

SummiTTurkey Expeditions Niğde Büyük Demirkazık Dağı Tırmanışı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi