Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Osmaniye Sarısu Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Haziran 30

Osmaniye Sarısu Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Osmaniye Sarısu Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Osmaniye Sarısu Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Sarısu Kanyonu (Sulu Parkur)Doğa Yürüyüşü ve Eğitimi
30 Haziran 2024 Pazar
Gaziantep Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Spor Kulübü
Günübirlik Yürüyüş Faaliyeti
Yürüyüş Rotası : Sarısu Kanyonu
Katılım Koşulları :Aşagıdaki Duyuruyu Eksiksiz okumanız , Etkinlik sorumlusu Veya Rehbere İsminizi Yazdırmanız Mecburidir.
Parkur: 9 Km olarak planlanmıştır. Elektronik eşyalarınız için koruma ve mayolarinizi unutmayınız.
LÜTFEN HAREKET SAATLERİNE DİKKAT*
☎Başvuru Ve Faaliyet Sorumlusu ☎️
ALİ CEKEMATMA: 0 (506) 859 21 56
CEVDET CAN: 0(506) 295 29 50
Son Başvuru Tarihi : 29 Haziran 2024
(CUMARTESİ ) Saat 12:00
Not: Kesin kayıt yaptıran arkadaşların Son Başvurudan sonra iptal etmesi durumunda veya gelmemesi durumunda faaliyet ücreti talep edilecektir.
Kesinleşen kayıt sayısına göre araç ayarladığımız ve kar amacı gütmeyen bir STK olduğumuzdan dolayı zor durumda kalıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz
—————————————————————————
🚌🚌DURAKLAR VE HAREKET SAATLERİ:🚌
Antep Lisesi: 07:00
Okan Towers: 07:15
(Hava, yol ve katılımcıların durumuna bağlı olarak parkur uzatılabilir, kısaltılabilir, değiştirilebilir.)

 

Osmaniye Sarısu Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi