Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Sakarya Geyve Doğançay Deresi Doğa ve Dere Yürüyüşü

Haziran 30

Sakarya Geyve Doğançay Deresi Doğa ve Dere Yürüyüşü

ANADAK Anadolu Dağcılık anadoludagcilik Sakarya Geyve Doğançay Deresi Doğa ve Dere Yürüyüşü

ANADAK Anadolu Dağcılık anadoludagcilik Sakarya Geyve Doğançay Deresi Doğa ve Dere Yürüyüşü

Yazın bunaltan sıcaklarını yaşadığımız bu günlerde biraz serinlemek, farklı bir yürüyüş tecrübesi edinmek, doğal şelale ve göletinde yüzme zevki yaşamak için Sakarya ilinde bulunan Doğançay Vadisi’ne gidiyoruz. Doğançay deresinin içinden yürüyüş yaparak Doğançay Şelalesine kısa bir ziyarette bulunacağız. Öğle yemeği ve şelalenin göletinde yüzme molasının ardından duruma göre dere yürüyüşümüze devam edeceğiz. Dönüşümüz dere içinden yada patikalardan Doğançay köyü.

Rota hakkında bilgilendirme:
• Rota başlangıç noktası: Doğançay Köyü
• Rota bitiş noktası: Doğançay Köyü
• Zorluk Derecesi: Orta
• İrtifa: 350 mt
• Yürüyüş mesafesi: 12-13 km
• Yürüyüş suresi: 8 saat
• Yürüyüş Başlama Saati: 10:00
• Yürüyüş Bitiş Saati: 18:00
Yeme – İçme:
Kahvaltı için yanınızda getirdiğiniz yiyeceklerle Doğançay köyünde bulunan köy kahvesinde kahvaltımızı yapabiliriz. Köyde bulunan marketten atıştırmalık yiyeceklerimizi, su ve sıcak su gibi ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Öğle yemeğini katılımcıların yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Parkur dönüşü yemek için faaliyet sonunda ortak karar vereceğiz.
Faaliyet koordinatörü Uzay Çelik Kayıtlar kulüp inter sitemiz üzerinden yapılmaktadır anadoludagcilik@org.tr sorularınız için Wats Up +90 (532) 334 36 19 Doğada görüşmek üzere.🍀🐞 🙌 #dağcılık #dağcı #doga #doğayürüyüşü #hiking #trekking #zirve #tdf #anadoludagcilik #anadoludağcılıkkulübü #doğafotoğrafları #zirveyürüyüşü #kadikoy #nazımhikmetkültürmerkezi #aladağlar #aladağlarmilliparkı #aladağlarnationalpark #kış #kar #buz #tırmanış #dağcılık #mountains #mounteneering #dağcılıkkulübü #dağcılıkfederasyonu #zirve #günbatımı

ANADAK Anadolu Dağcılık anadoludagcilik Sakarya Geyve Doğançay Deresi Doğa ve Dere Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi