Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Sonbaharda Baştan Başa İran Turu

Eylül 10 - Eylül 18

Sonbaharda Baştan Başa İran Turu

Sonbaharda Baştan Başa İran Turu

Sonbaharda Baştan Başa İran Turu

 

HİÇ BİR EKSTRA TUR İÇERMEZ – VİZESİZ 

 

✅İSTANBUL – TEBRİZ UÇAK BİLETİ  DAHİL

✅TAHRAN –   İSTANBUL UÇAK BİLETİ  DAHİL

✅TEBRİZ – ŞİRAZ UÇAK BİLETİ

✅8 GECE 4-5* OTEL KONAKLAMASI DAHİL

✅8 SABAH KAHVALTISI DAHİL

✅8 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL

✅PROGRAMDA YAZILAN TÜM İÇ ULAŞIM HİZMETİ

✅ TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

 

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN KATILIM İMKANI

 

Tüm Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Cmtışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

 

KLASİK İRAN TURU 7 GECE 8 GÜN   TEBRİZ- ŞİRAZ -YEZD – İSFEHAN – KAŞAN – ABYANE – TAHRAN

YETİŞKİN FİYATLARI ÇOCUK FİYATLARI
Tek Kişilik Odada Kişi Başı 1400USD
İki Kişilik Odada Kişi Başı 1350USD  4-8 YAŞ  1150 USD
Üç Kişilik Odada Kişi Başı 1350USD 8-12 YAŞ 1200USD

 

ERKEN REZERVASYON SEÇENEKLERİMİZ ALTTAKİ GİBİDİR. BU TARİHLERE KADAR YAPILAN  REZERVASYON KAYITLARINDA BELİRTİLEN İNDİRİM SAĞLANIR.

ERKEN REZERVASYON SON ÖDEME TARHİLERİ   YAPILACAK İNDİRİM TUTARI
15 TEMMUZ 2024’E KADAR 150$
15 AĞUSTOS 2024’E KADAR 100$
1 EYLÜL 2024’E KADAR 50$

 

Ön rezervasyon %30 Ödeme yapıp şimdiden yerini ayırtabilirsiniz

1.GÜN : TEBRİZ

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminali Pegasus kontuarında, sefer sayılı uçuşun check-in işlemlerinin ardından Havayolları’nın uçağı ile saat …23.45….. Tebriz’e hareket edeceğiz, yaklaşık 3,5 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile ….. Tebriz’e varacağız. Havaalanında bizleri bekleyen özel aracımız bizi alacak ve para bozdurma işlerimizi halledip , TEBRİZ şehir turu yapacağız, şehir turu bitiminden sonra otelimize akşam yemeğine gideceğiz.

Konaklama : Tebrizde – 4- 5 * Oteller
Sabah Kahvaltısı : Konaklama Yapılan Otelde
Akşam Yemeği : Konaklama Yapılan otel veya Restoran

2. GÜN :KENDOVAN
Tebriz şehri İran’ın kuzey bölgesinde kalan Güney Azerbaycan olarak anılan en güzel beldelerden biridir. Şairler şehri olarak anılan bu muhteşem şehre resmen aşık olacaksınız.. Özellikle Türkiye’den geldiğinizi bilen dostlar sizleri kucaklayacaklardır.
Otelimizde Kahvaltının ardından İran’ın Kapadokya sı sayılan Kendovan’a doğru yola çıkacağız. Kendovan bizim Kapadokya ya benzer bir yerdir.. Tek farkı hala yerel halkın bu evler de yaşıyor olmasıdır. Buradan yerel ürünler satın alabilirsiniz, buradaki turumuzu bitirip, Tebriz merkeze dönüp Tebriz kapalı çarşıda alış verişe gideceğiz. Serbest zaman sonrası otelimize dinlenmeye geçiyoruz.Sabah kahvaltının ardından Tüm gün Tebriz şehrine gezeceğiz, Masalımsı bu şehir sizleri büyüleyecektir.
EL GÖLÜ
Eskiden Şah Gölü olan adı, İslam devriminden sonra El (Halk) gölü olarak değiştirilen Tebrize gidenlerin olmazsa olmaz dedikleri güzel yerlerden biridir.
Tebriz halkı yaz akşamlarında bu göl kenarında, piknik yapıp çadırlar kuruyorlar, bu yüzden yaz akşamları oldukça kalabalıktır.
ARG-E KALESİ
Arg-e Tabriz yani Tebriz kalesi önemli bir tarihi eser. 500 yıl önce yıkılmış olan bir caminin yerine yapılmış. Günümüze sağlam ulaşamamış olan kalede yıkık haldeki duvarları görünüyor…
BELEDİYE BİNASI
Saat kulesi olarak da anılan bu bina bir Alman mimarisinden örnektir. Müze olarak ta kullanılan bu bina da Tebriz’in eski fotoğrafları sergilenmektedir.
AZERBAYCAN MÜZESİ
İran Azerbaycan bölgesinden çıkarılan bir çok önemli eser burada paylaşılıyor. Gezilmesi gereken ender müzelerden biridir.
BLUE MOSQUE(GÖK CAMİ)
Tebriz de yine en can alıcı eserlerden biri olan ve tarihi Karakoyunlulara dayanan müthiş çinileri göz alan Gök camidir. Sizlerde bu eseri çok beğeneceksiniz.
ŞAİRLER MEZARLIĞI
İran halkının kültüre ve şairlere ne kadar önem verdiğini bu eşsiz yapıttan bir daha anlayacaksınız, Yüzlerce şairin kabrini barındıran bu merkezde Şehriyarın kabrini de ziyaret etmiş olacağız…
KAPALI ÇARŞI
Belki de hayatınız boyunca görebileceğiniz en büyük eski tarihi Kapalı Çarşı’yı da görmüş olacaksınız. Bin bir çeşit dükkanın yer aldığı bu pazarı dolaşıp alış verişimizde yapacağız….

Sonbaharda Baştan Başa İran Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi