Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tekirdağ Çerkezköy Ateş Böceği Peşinde Gece Yürüyüşü

Temmuz 6 @ 18:00

Tekirdağ Çerkezköy Ateş Böceği Peşinde Gece Yürüyüşü

yürüyen ayaklar seyahat blogu yuruyenayaklar hiking trekking Tekirdağ Çerkezköy Ateş Böceği Peşinde Gece Yürüyüşü

yürüyen ayaklar seyahat blogu yuruyenayaklar hiking trekking Tekirdağ Çerkezköy Ateş Böceği Peşinde Gece Yürüyüşü

 

Çetin Başol 0542611 14 20
Murat Hatipoğlu 0532391 81 68 Tahmini 650 tl
Tekirdağ Meydan Köfte Önü 17.00
Çorlu Orion Yan Tarafı 18.00
Çerkezköy Migros Işıkları 18.45
Sıcak yaz günlerinde doğa özlemini gidermek , karanlığın koynunda gecenin sessizliğinde adımalamanın keyfini çıkarırken ATEŞ BÖCEKLERİNİ de takip edeceğiz. Mevsim ve tarih olarak tam zamanı , ormanın minik yıldızlarıyla karşılaşmak için adımlayacağız. Kırkbeş dakika bir saat arası süren ışıltı geçişini yakalamak için kolay ve kısa bir rota düşünüyoruz,katılımcı arkadaşların isteği olursa biraz uzatma şansımız da var. Ateşin çıtırtısı, kıvılcımların uçuşmasını seyredip içeceklerimizi yudumlayıp , gecenin keyfini çıkarmak ruhumuzu dinlendirmek için iyi gelecektir.

yürüyen ayaklar seyahat blogu yuruyenayaklar hiking trekking Tekirdağ Çerkezköy Ateş Böceği Peşinde Gece Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi