Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Tekirdağ Saray Bahçeköy Papaz Deresi & Atlayan Şelaleler Doğa ve Dere Yürüyüşü

Temmuz 27

Tekirdağ Saray Bahçeköy Papaz Deresi & Atlayan Şelaleler Doğa ve Dere Yürüyüşü

Tekirdağ Saray Bahçeköy Papaz Deresi & Atlayan Şelaleler Doğa ve Dere Yürüyüşü

Tekirdağ Saray Bahçeköy Papaz Deresi & Atlayan Şelaleler Doğa ve Dere Yürüyüşü

 

ETKİNLİK TÜRÜ : Doğa ve Şelale Yürüyüşü 10 KM
ETKİNLİK TARİHİ : 27 Temmuz Cumartesi
HAVA DURUMU : 30 Derece Güneşli
ETKİNLİK FİYATI : 550 TL
KATILIMCI SAYISI: 24
============================
Manda yoğurdu ve sucuğu ile tanınan Tekirdağ/saray Bahçeköy’ün ormanın derinliklerinde, orman dokusunun içinde kaybolmuş, yıllar önce Romalıların yaptığı devasa su kemerinin kalıntıları altında bulunan Papazderesi üstünde birden çok şelale bulunmaktadır. Bir tarafına devasa kayalık bölümü bir tarafına ormanı almış gizli bir cennet olan Papazderesinden aşağı doğru devam ederek tüm şelaleri görebilirsiniz.
=============================
PROGRAM:
10.00:Kahvaltımızı Saray’da yaptıktan sonra yürüyüş için Bahçeköy’e ulaşacağız.
11.00: Yürüyüşe başlıyoruz. Yürüyüş esnasında atıştırmalıklar ve su yanınızda olması yeterli.
15.30: Yürüyüşü bitiriyoruz.Yürüyüş sonunda yakacağımız ateş ile mangallıklarımızı yaparak eğleneceğiz.
18.00: İstanbul’a hareket ediyoruz.
===================================================
İLETİŞİM ve KAYIT:
Gezi Butik
0 (533) 357 44 17
Yüksel İnan: 0536 326 71 10
Lütfen Web sitemizden kayıt yapmaya özen gösteriniz .
http://yukselinan.com
==============================
DURAKLAR:
07.30 E5-Pendik Metro
07.35 E5-Kartal Metro
07.40 E5 Maltepe
07.45 E5 Bostancı
07.50 E5 Kozyatağı
07.55 E5 Göztepe
08.10 Mecidiyeköy Trump Tower
08.25 İncirli Ömür ve İlerisi
Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!
==============================
PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,ETKİNLİK 1618 nolu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLERDEN OLUP TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ ( GEZİ BUTİK TURİZM- 13426 ) İN ETKİNLİĞİ OLUP BİZİM GÖREVİMİZ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.
==============================
MALZEMELER:
Hava yürüyüş için her zaman idealdir. Yanınıza en az 1,5 litre su ve enerji verecek atıştırmalıklar almanız yeterlidir. Bilekleri saran bot giyilmesi tavsiye edilir. Yedek kıyafet getirmek eve dönüş konforunuzu arttırabilir.
Tozluk ve Baton yürüyüşünüzü kolaylaştırabilir.
Sıcaklar arttığı için gözlük, şapka ve güneş kremi konforunuzu arttıracaktır.
==============================
KATILIMCI ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Bir tur firması vs değiliz. Grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır. Hiçbir surette para toplanmaz bilet ve kesilmez, katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
4-Etkinliğe katılanlar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
5-Şehir dışı katılımlarda seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no vs gereklidir.
6-Katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme içme kişinin kendine aittir.
7-Etkinliğin başlama saatine 24 saat kaladan sonra yapılan iptallerde eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
======================================================
SON NOT:
Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir.
Rahatsızlıkları olan katılımcılarımızın doğa yürüyüşü öncesi doktorundan onay alması tavsiye edilir.
Tekirdağ Saray Bahçeköy Papaz Deresi & Atlayan Şelaleler Doğa ve Dere Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi