Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu

Temmuz 13 - Temmuz 15

Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu

🔥🏵️*Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu*🏵️🔥

➡️12 Temmuz Cuma günü 20:00’da Ankara’dan hareket.
➡️ Hareket Yeri: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi

➡️*1. GÜN (13 Temmuz Cumartesi):* Erzincan Girlevik Şelalesi, Şelalede Kahvaltı, Kutu Deresi, Kutu Deresinde Plajlarda Yüzme ve Yemek Molası, Tunceli Merkez (Cem Evi Ziyareti, Mavi Köprü’de serbest zaman), Ovacık’a geçerken yol üzeri Munzur Çayında yüzme molası, akşam ateş etrafında yöresel canlı müziğimiz eşliğinde Ovacık’ta Masiva Bungalow Evlerde Akşam yemeği ve Konaklama
➡️*2. GÜN(14 Temmuz Pazar):* Ovacık Gözelere Ziyaret, Pertek Kalesi manzarasıyla Keban Baraj Gölü üzerinden Pertek’ten Feribotla Elazığ tarafına geçiş, Harput Gezisi, Elazığ Maraton Otelde (4 yıldızlı) Konaklama. (Otelimizde hamam, sauna, tuz/buhar odası ücretsizdir.)
➡️*3. GÜN(15 Temmuz Pazartesi):* Elazığ’dan Kemaliye geçerken Keban Barajı Seyir Molası, Kemaliye’de Öğlen Yemek Molası ve Kemaliye Gezisi, Karanlık Kanyon ve Kanyon’da Tekne Turu, Taşyol’da Cip safari ve Sivas üzerinden Ankara’ya Dönüşe geçerken Yol üstünde Unesco tarafından ülkemizde Dünya Kültür Mirası listesine ilk alınan yer olan,uzun yıllardır resterasyon çalışmaları nedeniyle kapalı olan ve geçtiğimiz günlerde tekrar açılan, muhteşem mimarisi ile görenleri büyüleyen gerçek bir sanat eseri yapıyı “Divriği Ulucami “‘yi geziyor ve Ankara’ya dönüyoruz.

📝Tunceli Kutu Deresi Plajlarında ve Munzur Çayında yüzme molası olacağından katılımcıların tedarikli gelmeleri tavsiye edilir.

☎️İletişim:0543 250 82 06-0543 736 01 78

💰Tur Ücreti:6.950 TL

✅Dahil Olanlar✅
✔️Tüm ulaşımlar (büyük otobüs ile)
✔️1 gece Masiva Bungalow Evlerde, 1 gece Elazığ Maraton Otelde (4*) ol. üz. 2 gece konaklaması,
✔️ Girlevik Şelalesinde bir sandivic, 2 kahvaltı otellerde açık büfe ol. üz 3 kahvaltı, 2 akşam yemeği,
✔️TÜRSAB Güvencesi, Sigorta ve Rehberlik
❎Dahil Olmayanlar❎
✔️Karanlık Kanyon Tekne Turu
✔️Karanlık Kanyon Taşyol Cip Safari
✔️ Müze ve Ören Yerleri Girişleri
✔️Öğlen yemeği

#inkamaceratur #munzur #tunceli #karanlıkkanyon #elazığ #harput #kemaliye #ankaraçıkışlıturlar #günübirlikturlar #ovacık #masiva #gezelimgörelim #geziyoruz

İNKA TOUR TREKKÍNG inka tour trekking Tunceli, Ovacık, Gözeler, Harput, Kemaliye, Karanlık Kanyon,Taşyol, Divriği Ulucami Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi