Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Loading Events

Yalova Cevizli Bahçe Kamp ve Tarihi Kapılıçınar Doğa Yürüyüşü

Temmuz 13 - Temmuz 15

Yalova Cevizli Bahçe Kamp ve Tarihi Kapılıçınar Doğa Yürüyüşü

Yalova Cevizli Bahçe Kamp ve Tarihi Kapılıçınar Doğa Yürüyüşü

Yalova Cevizli Bahçe Kamp ve Tarihi Kapılıçınar Doğa Yürüyüşü

 

 

CEVİZLİ BAHÇE KAMP VE TARİHİ KAPILIÇINAR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

13-15 TEMMUZ CUMARTESİ-PAZARTESİ

Yürüyüş Lideri:  ESAT ÇOBAN-05353243217

1.GÜN 13 TEMMUZ CUMARTESİ

Aracımız Sabah 07. 00′ de Bakırköy İncirli’den hareket ediyor. Feribot geçişimiz olacak, kahvaltımıızı yanınızda getirdiklerimizle veya feribottan alacaklarınızla yapıyoruz. Yol üstünde Yalova’da mola vererek alışverişimizi yapıyoruz. Sonrasında kısa bir yolculuğun ardından kamp alanına ulaşarak çadırlarımızı kuruyoruz. (kamp alanında tuvalet,duş, çeşme ve elektrik bulunmaktadır.)

Çadırlarımızı kurduktan sonra isteyen katılımcılar ile yürüyüşümüzü yapıyoruz. Bölgede bulunan nehir ve şelaleri görebiliriz.800 yıllık tarihi Kapılı Çınarı da göreceğiz.(yürüyüş yaklaşık 5 saat sürüyor) Yürüyüşe katılmayacaklar kamp alanında vakit geçirebilir.

Akşam kamp ateşimizi yakıp şarkılar eşliğinde geç saatlere kadar sohbetlerimizi yapıyoruz.

2. GÜN 14 TEMMUZ PAZAR

Sabah nehrin akıntısının sesi ile uyanıp, istediğimiz saatte yanımızda getirdiğimiz kahvaltılıklarımızla kahvaltımızı yapıyoruz. İsteyenlerle beraber yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimizi yiyip şarkılar eşliğinde eğleniyoruz.

3. GÜN 15 TEMMUZ PAZARTESİ 

Sabah nehrin akıntısının sesi ile uyanıp, istediğimiz saatte yanımızda getirdiğimiz kahvaltılıklarımızla kahvaltımızı yapıyoruz. İsteyenlerle beraber yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

Kamp alanından çadırlarımızı toplayarak saat 16:30 da İstanbul için yola çıkıyoruz. Tahmini 20:30 da İstanbul’da evlerimizde oluruz.

KAMP YERİ

Kamp alanında tuvaletler ve ortak kullanım için mutfak ve ocaklar mevcuttur.

Cevizli Bahçe Kahvaltı Ve Kamp Alanı Yalova ilçesinin en güzel bölgesi olan Kurtköy Köyünde çok güzel manzarası bulunmaktadır. Cevizli Bahçe kamping alanı, Gökçe Barajı’na ve Mağaralar Bölgesi’ne yakın konumda bulunmaktadır.

GEREKLİ MALZEMELER: 

Çadır – Mat – Uyku tulumu

Tepe veya kamp lambası

Kişisel bakım malzeme ve ilaçlarınız

Kamp sandalyesi

Islak havlu,sabun ,diş fırçanız, peçete v.s.

Tabak,çatal,kaşık vs


ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR.

PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.

BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.

ETKİNLİK PAYLAŞIM ÜCRETİ;

SPOR KULÜBÜ ÜYELERİ 2700 TL WEB ÜYELERİ 3000 TL CİVARI OLACAĞI TAHMİN EDİLMEKTEDİR. 

 Fiyata Dahil Olanlar :

  • Ulaşım
  • Seyahat Sigortası
  • Kamp yeri ücreti

Fiyata Dahil Olmayanlar :

  • Tüm öğün yeme içme

Semaver sizlerin kullanımı için yanımızda olacaktır.

 

 

Yalova Cevizli Bahçe Kamp ve Tarihi Kapılıçınar Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi