Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Adana 10 Temmuz Akşam Bisiklet Turu

Temmuz 10 @ 19:00 - 21:30

Adana 10 Temmuz Akşam Bisiklet Turu

Adana 10 Temmuz Akşam Bisiklet Turu

Adana 10 Temmuz Akşam Bisiklet Turu

 

10 TEMMUZ 2024 ÇARŞAMBA AKŞAMI BİSİKLET TURU
Buluşma saati 19:45
🕗BAŞLAMA SAATİ: 20:00🕦
🏠BULUŞMA YERİ⬇⬇⬇⬇
DUYGUKAFE &
MAVİ BLV, MESUT MERTCAN CAD, ÇETİNKAYA, KASIM YENER BLV. 80. YIL BLV. İSMET ATLI BLV. HİLMİ KÜTLÜ BLV. FAZLI METRO BLV. ŞAMBAYAT TOKİ, KARASİSALI YOLU, KABASAKAL, FUAR ALANI, ÖZAL BLV. DUYGU KAFE, MAVİ BLV.
📷MESAFE: 19 KM📷
ÖNCELİKLE YENİ KATILACAK ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİ VE UYARILAR
İzlediğimiz güzergahlar her hafta değişmektedir.
Bizlere yeni katılan arkadaşlarımızın aşağıdaki kurallara dikkat etsinler.
⛔⛔⛔Tur Temel Kurallarımız:⬇️⬇️⬇️
KASK, ELDİVEN, GÖZLÜK, 💡💡AYDINLATMA,YEDEK İÇ LASTİK, FOSFORLU YELEK, ve diğer güvenlik malzemelerinizi mutlaka kullanınız !
🔞 YAŞ ALTI KATILIMCILAR VELİ İZİN BELGESİ GETİRMEK ZORUNDADIR
• ARKADAŞLAR İÇİN BİLGİ VE UYARILAR Kask kullanımı kendi güvenliğiniz için önemlidir. Gözlük kullanımı, rüzgâr ve sürüş esnasında gözümüze kaçabilecek yabancı maddelerden bizi korur. Kullanılması önerili
• Eldiven kullanımı, sürüş için konfor ve olabilecek küçük yaralanmalardan bizleri korur. Kullanılması önerilir.
• Grup sürüşlerinde tempoyu öncü belirler. Geçilmemesi gerekir. Artçının arkasında kalmamaya dikkat edilmelidir.
• Hıza göre, en az 1-3 bisiklet mesafe bırakılmalıdır. Önünüzde seyreden arkadaşınızın sağ tarafından geçilmemelidir. Sol tarafından geçerken “SOLDAYIM” şeklinde uyarılmalıdır.
• Grup sürüşlerinde kulaklıkla müzik dinlemeniz, arkadaşınızı ve trafikteki bir aracın uyarısını duymamanıza sebep olabilir. Kullanmamanız önerilir.
• Yanınızda yedek iç lastik bulundurmanız önemlidir. Tur mesafelerimizin uzun olması ve lastik patlaklarının bekleme sürelerini en aza indirmek için, zırhlı lastik kullanmanızı tavsiye ederiz
• Grup sürüşü esnasında cep telefonuyla konuşulması, diğer arkadaşlarınızın güvenliğini tehlikeye sokmanıza sebep olacağı için, konuşulmaması önerilir.
• Bizlerde diğer taşıtlar gibi trafik kurallarına kesinlikle uymalıyız. Yaptığımız geziler esnasında, gruptan ayrılarak dönüş yapmak isteyen arkadaşların, yetkili kişiye bildirmeleri önemle rica olunur
• Tur Temel Kurallarımız: KASK, ELDİVEN, GÖZLÜK, AYDINLATMA, YEDEK İÇ LASTİK ve diğer güvenlik malzemelerinizi mutlaka kullanınız !
• Tur sorumlusu Harun Sarıca
• İLETİŞİM 05052586244
Adana 10 Temmuz Akşam Bisiklet Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi