Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı

Temmuz 17 - Temmuz 22

Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı

Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı

Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı

 

17-22 TEMMUZ AĞRI DAĞI ZİRVE 🧗🏂🪂⛷️
KADINA ŞİDDETE HAYIR!!
ETKİNLİĞİMİZ İLK KEZ AĞRI DAĞINDA KAZALAR SONUCUNDA HAYATLARINI KAYBEDEN DAĞCILARI ANMA VE ONLARIN ANISINA ZİRVE TIRMANIŞI İLE BERABER KADIN GÜCÜ VE ÖNEMİNİ BİR KEZ DAHA TÜM DÜNYAYA DUYURMAK OLACAKTIR !!🙏🙏
ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZDİR !!!⬅️
WHATSAAP (05442498902⬅️
FACEBOX: parasutararat⬅️
İNSTGRAM: parasut_2001⬅️
Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi