Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ankara Çamlıdere Çamkoru Tabiat Parkı Orman Kampı

Haziran 28 - Haziran 30

Ankara Çamlıdere Çamkoru Tabiat Parkı Orman Kampı

Orman İnsanları ormaninsanlari Ankara Çamkoru Tabiat Parkı Orman Kampı

Orman İnsanları ormaninsanlari Ankara Çamkoru Tabiat Parkı Orman Kampı

 

♻️28,29,30 Haziran tarihlerinde her sene kamp yaptığımız yer olan Ankara Çamkoru Tabiat parkında yine kamp etkinliği yapıyoruz🙋‍♂️

✅Etkinlik
Ateş başı müzikler, yıldız pozlama etkinliği, Çamkoru Göleti yürüyüşü, oryantiring yarışı,, eğlenceli oyunlar vb etkinlikler.

✅Form profilde girişinde sabit.Katılımcıların form doldurması zorunludur. Whatsapp grubuna girmeyi unutmayın

✅Etkinlik için ücretsizdir.
Yalnız alan milli park olduğu için milli park ücretleri giriş esnasında makbuz karşılığı alınmaktadır. Çadır, araç ve şahıs giriş ücret bilgilerini internet üzerinden bulabilirsiniz, kayıt formuna da ekledik. Ücretleri günlük olarak alınmaktadır.

🍔Yeme içme
Kampcılar kendi ihtiyaclarını karşılayacaktır. Alan Çamlıdere merkeze 15 dk mesafededir. Market ihtiyacınızı Çamlıdere’den karşılayabilirsiniz.

🚾Alanda yeterli Wc ve temiz su vardır. Elektrik yokmuş gibi hazırlanın, ortak bir hat çekmeye çalışılacaktır🙋‍♂️ Tesis içinde elektrik var.

🚐Karavan ve araç üstü çadır için uygun

✅Cocuklu aileler, ilkkez kamp yapacak olanlar için uygun ortam

✅Özel bungalov da kalmak isterseniz, alan içerisinde oda var. Fiyat bilgisi için yazabilirsiniz

#kamp #kampturkiye #kampyeri #kampateşi #gezgin #traveller #camp #camping #camplife #ankara #çamkoru #çamlıdere #reklam

Orman İnsanları ormaninsanlari Ankara Çamkoru Tabiat Parkı Orman Kampı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi