Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Ankara Nallıhan Lavanta Tarlası Gezisi

Temmuz 14

Ankara Nallıhan Lavanta Tarlası Gezisi

Ankara Nallıhan Lavanta Tarlası Gezisi

Ankara Nallıhan Lavanta Tarlası Gezisi

 

NALLIHAN’DA LAVANTA TARLASI ETKİNLİĞİ *(GÜNÜBİRLİK)*
Sevgili Gezginderliler;
Lavanta tarlasını görmek için uzaklara gitmeye gerek kalmadı.*14 Temmuz 2024 PAZAR* günü Ankara ili Nallıhan ilçesinde lavanta tarlasını görmek için Yukarı Bağdere Mahallesine gidiyoruz.
Büyüleyici güzellikteki lavanta tarlasında fotoğraf çektikten sonra öğle yemeğimizi herkesin kendi getirdiği kumanya ile lavanta tarlasında yiyeceğiz.
Yanı başımızda keşfedilmeyi bekleyen lavanta tarlasını görmek, doğada güzel bir gün geçirmek (Ailenizle birlikte de gelebilirsiniz) ve güzel fotoğraflar çekmek için etkinliğimize davetlisiniz. Grubun genel durumu ve hava sıcaklığına bağlı olarak küçük sürprizlerimiz var.
Sizleri memleketim olan şirin ilçem Nallıhan’da ağırlamaktan onur ve mutluluk duyarım…
Renkli kıyafetler giymeyi ve fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayalım…
Rotanın Ankara’ya uzaklığı yaklaşık 180 km olup Ankara’ya dönüş saat 19.45 olarak planlanmaktadır.
Görüşmek dileğiyle…
Yürüyüş Lideri: Ali ŞEN 0 535 978 08 10
Ana Duraklar ve Hareket Saatleri:
06:55 ESAT BP
07:00 Çağdaş Sanatlar
07:05 Milli Kütüphane
07:10 Armada
07:15 MTA-CHP
07:20 Acity
07:25 Batıkent
07:30 Açık Cezaevi
07:35 Eryaman Optimum
Ankara Nallıhan Lavanta Tarlası Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi