Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Kocaeli Gebze Fahim Drift Night Show

Temmuz 13 @ 18:00 - 21:30

Kocaeli Gebze Fahim Drift Night Show

Fahim Motorsport Arena Kocaeli Gebze Fahim Drift Night Show

Fahim Motorsport Arena Kocaeli Gebze Fahim Drift Night Show

 

Türkiye’nin en büyük drift gösterisi Fahim Drift Show, 13 Temmuz akşamı Fahim Motorsport Arena’da başlıyor!

Birçok ilke imza atacak olan Fahim Drift Show, 7 drift pilotunun takım halinde gerçekleştireceği benzersiz gösterilerle nefesleri kesecek. Canlı DJ performansı eşliğinde tüm gece sürecek olan etkinlikte motosiklet performansları, seyircilerin katılabileceği drift taxi etkinlikleri ve çeşitli küçük yarışmalarla dolu dolu bir gece sizleri bekliyor. Heyecan, ses ve dumanla dolu bu renkli geceyi sakın kaçırmayın!
Türkiye’nin adrenalin dolu drift arenasında yerinizi almak için takipte kalın😎
Biletler çok yakında satışta!

Detaylı bilgi için
📲 0552 454 69 92
📍Balçık Mahallesi 3218. Sokak Sürücü Kursu No:19 Gebze / Kocaeli

#drift #driftshow #driftcar

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi