Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Antalya Kumluca Kızlar Sivrisi Tırmanışı

Temmuz 20 - Temmuz 22

Antalya Kumluca Kızlar Sivrisi Tırmanışı

Antalya Kumluca Kızlar Sivrisi Tırmanışı

Antalya Kumluca Kızlar Sivrisi Tırmanışı

 

GÖLDOSK İLE KIZLAR SİVRİSİ
SPORCU LİSANSI ZORUNLUDUR OLMAYANLAR KULÜBÜMÜZE BAŞVURMASI GEREKMEKTEDİR.
KATILIM FORMU İÇİN :
www.goldosk.org.tr
KUMLUCA BELEDİYESİ VE KUDOSK İŞBİRLİĞİ İLE KIZLAR SİVRİSİ ETKİNLİĞİNE KATILMAK ÜZERE 20 TEMMUZ SABAH 06.00 DA KUMLUCA’YA HAREKET EDECEĞİZ…SAAT 10.00’DA KUMLUCA BELEDİYESİNİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU ARAÇLARLA KIZLAR SİVRİSİ ETEKLERİNDE BULUNAN KIRKMUVAR YAYLASINA HAREKET EDECEĞİZ. 2415 YAYLADA ÇADIRLARIMIZI KURUP, DİNLENMEYE GEÇECEĞİZ..HERKES KENDİ YİYECEĞİNİ KENDİSİ TEMİN EDECEKTİR. YAYLADA SU, TUVALET MEVCUTTUR.
PARKUR :
2415 RAKIMINDA OLAN KIRKMUVAR YAYLASINDAN SABAH 06.30 GİBİ HAREKET EDEREK 3,20 KM SONRA 3070 RAKIMINDA KIZLAR SİVRİSİ ZİRVESİNE ULAŞACAĞIZ…YETERİNCE DİNLENİP FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNDEN SONRA İNİŞE GEÇECEĞİZ. ÇADIRLARIN TOPLANMASINDAN SONRA ARAÇLARLA KUMLUCA’YA İNECEĞİZ. SAHİLE ÇADIR KURMAK VE DENİZE GİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN KUMLUCA BELEDİYESİNİN GÖSTERMİŞ OLDUĞU YERDE ÇADIRIMIZI KURUP DENİZE GİRECEĞİZ. KENDİ ARAÇLARIMIZLA GİDECEĞİZ. ARAÇ AYARLAMASI KENDİ ARAMIZDA YAPILACAKTIR. YAYLA GECE SOĞUK OLMAKTADIR…YAYLA KIYAFETİNİ SOĞUK HAVAYA GÖRE SEÇİNİZ.
3- KATIL BUTONUNU TIKLAMAK YETERLİ DEĞİLDİR. ETKİNLİĞİMİZE KATILMAK İÇİN REZERVASYON YAPTIRMAK GEREKLİDİR.
4- REZERVASYON LİSTESİNDE ADINIZI KONTROL EDİNİZ, GEREKİRSE GÖREVLİLERLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
5- REZERVASYON YAPTIRDIĞI HALDE KATILMAYANLAR KATILIM BEDELİNİ ÖDER.
6- MEVSİM ŞARTLARINA UYGUN GİYSİ, ŞAPKA ,YEDEK ÇAMAŞIR ,BİLEKLERİ SARAN YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI (TERCİHEN BOT),TOZLUK ,EN AZ 1.5 LİTRE SU ,BİR ÖĞÜNLÜK KUMANYA, BİR ÇİFT BATON VE KİŞİSEL İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ MALZEMELERİNYANI SIRA FOTOĞRAF MAKİNENİZİ ALMAYI SAKIN UNUTMAYIN.
ETKİNLİK SORUMLUSU VE REHBERLER:
————————————————————–
YILMAZ PALA (KOORDİNATÖR) 0 533 435 53 88
AHMET ÇAYDERE(KOORDİNATÖR) 0 544 892 70 70
ÖNEMLİDİR
————————————————————–
>> KALP-DAMAR VE SOLUNUM SİSTEMİ İLE İLGİLİ SAĞLIK SORUNLARI OLANLARIN, MEVSİMSEL İKLİM KOŞULLARININ TETİKLEDİĞİ RAHATSIZLIKLARI OLAN ARKADAŞLARIN, EPİLEPSİ VE BENZERİ RAHATSIZLIKLARI OLANLARIN, , UZUN YÜRÜYÜŞLERİN SEBEP OLABİLECEĞİ KAS VE EKLEM RAHATSIZLIKLARI OLAN ARKADAŞLARIN DOKTORLARINA DANIŞMADAN ETKİNLİĞE KATILMAMALARI ÖNEMLE HATIRLATILIR.
>> 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN, EBEVEYNLERİ VEYA EBEVEYNLERİNİN VELİ OLARAK BELİRLEDİĞİ KİŞİLERLE KATILMALARI ZORUNLUDUR.
>> İLAÇ KULLANAN ARKADAŞLAR, EVDEN ÇIKMADAN ÖNCE İLAÇLARININ YANLARINDA OLUP OLMADIĞINI KONTROL ETMELİDİR.
>> ETKİNLİKLERE KATILAN HERKES, SAĞLIK, OLASI KAZALAR VE RİSKLER KONUSUNDA HER TÜRLÜ HUKUKİ SORUMLULUĞUN KENDİSİNE AİT OLDUĞUNU, YÜRÜYÜŞLERE KENDİ ÖZGÜR İRADESİ İLE KATILDIĞINI VE ORMANLARDA SİGARA İÇİLMEYECEĞİNİ PEŞİNEN KABUL EDER.
KAYIT İÇİN:
veya
Antalya Kumluca Kızlar Sivrisi Tırmanışı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi