Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Antalya Likya Yolu Kaş ve Kekova Etabı Trekkking

Eylül 18 - Eylül 22

Antalya Likya Yolu Kaş ve Kekova Etabı Trekkking

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Antalya Likya Yolu Kaş ve Kekova Etabı Trekkking

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Antalya Likya Yolu Kaş ve Kekova Etabı Trekkking

18-22 EYLÜL
4 GECE 5 GÜN
LİKYA YOLU
KAŞ -KEKOVA ETABI
✅1. gün 18 EYLÜL
🚩Kocaeli Hareket
Kaş Varış.Kamp alanına yerleşme ve serbest zaman
✅ 2.gün 19 EYLÜL
🚩Kaş-Boğazcık parkuru yürüyüşü:16 km
Likya yolunun en güzel parkurlarından olan sahilden devam eden muhteşem doğa harikası plajlardan geçen bir etaptır. Parkur üzerinde Kaya mezarları ve Sarnıçlar bulunmaktadır.
Parkur boyunca muhteşem deniz manzarasına paralel yürüyeceğiz. Parkur sırasıyla Limanağzı, Çoban koyu, Ufakdere Koyu, Üzümlü iskelesi ve Boğazcık oluşmaktadır.
✅ 3.gün 20 EYLÜL
🚩Boğazcık-Kaleüçağız parkuru:16 km
📍Boğazcık’ dan başlayan parkurumuz Kaleüçağız’da tamamlanacaktır.Denize paralel manzaralar eşliğinde yürüyeceğiz. Parkur üzerinde Apollonia antik kenti, Aperlai antik kenti ve Purple House bulunmaktadır.
✅ 4.gün 21 EYLÜL
🚩Kekova ⛵ tekne turu (Akvaryum koyu, Tersahane koyu, Batık Kent, Korsan Mağarası, Gökkaya koyu, Hamidiye koyu, Simena Kale Köy ve Adalararası koyu)
✅ 5.gün 22 EYLÜL
🚩Demre şehir turu.Demre şehir turunda Myra Antik Kenti, Nicholas (Noel Baba) Kilisesi ve Likya Medeniyetler müzesini gezeceğiz.
Kocaeli’ye hareket
📌 KATILIM SAYISI SINIRLI OLACAK.

Nicomedia Trekkıng nicomediatrekking Antalya Likya Yolu Kaş ve Kekova Etabı Trekkking

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi