Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Antalya Okulum Yeryüzü Çocuk Orman ve Doğa Atölyesi

Temmuz 14

Antalya Okulum Yeryüzü Çocuk Orman ve Doğa Atölyesi

Okulum Yeryüzü okulumyeryuzu Antalya Okulum Yeryüzü Çocuk Orman ve Doğa Atölyesi

Okulum Yeryüzü okulumyeryuzu Antalya Okulum Yeryüzü Çocuk Orman ve Doğa Atölyesi

 

Herkese Merhaba🌸

📢 Çok istenen tek katılımlık yaz atölyeleri başlıyor!

Kırkgöz’ün asırlık çınar ağaçlarının gölgesinde, göletinin serin sularında, kuş sesleri ve temiz havası ile doğaya ve çocuk olmaya doyacağımız bir atölye bizi bekliyor.🫡

Orman Okulu ekolü çerçevesinde, macera, büyüteç ve böcek inceleme kutuları ile keşif, göl kenarında doğa yürüyüşü, göl müzesi oluşturma ve su oyunları oynayarak geçireceğimiz atölyemizde sizinle tanışmayı çok isteriz!

Detaylar için mesaj yazabilirsiniz.

Veya 05425431993 numaralı telefona Whatsapp üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pazar günü görüşmek dileğiyle 💫

@nileozcann

Okulum Yeryüzü okulumyeryuzu Antalya Okulum Yeryüzü Çocuk Orman ve Doğa Atölyesi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi