Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Aydın Didim Koyları Tekne Gezisi

Haziran 22

kuşadası ayyıldız doğa spor kulübü ile Aydın Didim Koyları Tekne Gezisi

Aydın Didim Koyları Tekne Gezisi

Aydın Didim Koyları Tekne Gezisi

22, Haziran 2024 Cumartesi günü
KUŞADASI AYYILDIZ DOĞA SPORLARI SPOR KULÜBÜ Ailesi ve siz değerli doğa dostları ile birlikte Didim’in o eşsiz koylarına maviliklerine çizelim rotamızı ve beyaz bulutlara renk katalım hep birlikte ne dersiniz 🤗 ✔️ Öğle yemeği,Müzik, eğlence ve köpük partisininde içinde olduğu teknemizle Doğa’nın Deniz’in ve kartpostal niteliğindeki o muhteşem koylarını hep birlikte keşfedelim 🤗
Program:tekne hareket saati 10,30
CENNET ADASI
ÇAMLIK KOYU
HAYDAR KOYU
AKVARYUM KOYU
AKADEMİ KOYU
öğle yemeği seçenekli olarak sunulacaktır
balık veya tavuk
Ulaşım ve tekne dahil kuşadasından sadece kişi başı 1000 TL
Dolu dolu bir cumartesi gününde bize katılmak istemezmisiniz 🤗
İletişim
05533515812
05343567812

 

 

Aydın Didim Koyları Tekne Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi