Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Bartın Amasra Çakraz Plajı Gezisi

Temmuz 21

Bartın Amasra Çakraz Plajı Gezisi

Bartın Amasra Çakraz Plajı

Bartın Amasra Çakraz Plajı

ÇAKRAZ
1,5 km uzunluğundaki ÇAKRAZ Plajı, eşsiz doğal güzelliğini halen korumaktadır. Altın sarısı kumların içinde güneşlenip denize girmenin keyfini yaşayın…
PROĞRAM: Sabah Ankara’dan yola çıkıyoruz araçta hoş sohbetlerle ÇAKRAZ Plajına gidiyoruz. DENİZ KUM GÜNEŞ……… Akşam güzel anılarla ANKARA yola çıkıyoruz.
ÖĞLE YEMEĞİ BALIK EKMEK yiyebilirsiniz.
YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
-MAYO
-Güneş kremi
-Havlu
ÜCRET:1.100.-TL
SİZLERİ ALABİLECEĞİMİZ GÜZERGAHLAR;
Hareket Saatleri;
ATATÜRK LİSESİ: 06:30
MİLLİ KÜTÜPHANE : 06:35
ARMADA :06:40
ÇEPA : 06:45
CARREFOUR ACİTY :06:55
GÖKSU :07:00
TELEFON veya MESAJ YOLU İLE YAPILAN KAYITLAR GEÇERLİDİR.
İPTALLER CUMA GÜNÜ SAAT 00:00 KADAR GEÇERLİDİR.
İRTİBAT TEL
Gülay BAYRAM 0507 783 12 16

NİRVANA DOĞA SPORLARI DERNEĞİ

Bartın Amasra Çakraz Plajı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi