Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Bolu Abant 50+ Yaş Doğa Psikoloji ve İnziva Yetişkin Kampı

Temmuz 8 - Temmuz 10

Bolu Kamp Alanları: Abant Gölü Tabiat Parkı Kamp Alanı

 

Bolu Abant 50+ Yaş Doğa Psikoloji ve İnziva Yetişkin Kampı

08-09-10 Temmuz 2024

50+ Yaş Doğa Psikoloji ve İnziva Yetişkin Kampı

Bolu Abant

3 Gün 2 Gece

 

          🌼Campego‘nun uzmanlığında yeni bir kampa daha hazır mısınız?

 

           ✨Doğanın Kucağında Huzur Bulacağınız Bir Deneyim Sizi Bekliyor!

           Hayatın karmaşası içinde bir mola vermek ve kendinize zaman ayırmak istediğinizi biliyoruz. İşte tam da bu noktada, 50 yaş üstü kampçılarımız için özel olarak hazırladığımız Doğa Psikoloji ve İnziva Kampımızı sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

            Bu kamp, doğanın ve psikoloji atölyelerinin mucizeleriyle içsel bir yolculuğa çıkmanızı amaçlıyor. Doğanın sesini dinleyecek, kokusunu içine çekecek ve her anının tadını çıkaracaksınız. Yemyeşil ormanlar arasında yapacağımız doğa atölyeleri, psikoloji ve inziva atölyeleri ile ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirip yenileyeceksiniz.

Ben de bu kampta varım derseniz; 

Lütfen tüm detaylar için sayfanın devamını inceleyiniz☺️ 

 

     GENEL KAMP PROGRAMI AKIŞIMIZ;

  

     KAMPTA BİR GÜN;

     Etkinlik ve atölye içeriklerimiz sayfanın devamında 😊

https://www.instagram.com/campego.tr/

Bolu Kamp Alanları: Abant Çadırlık Camping

Bolu Abant 50 Yas Doga Psikoloji ve Inziva Yetiskin Kampi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi