Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bolu Dörtdivan Sinnecik Yaylası ve Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Haziran 9

Ankara Orion Trekking Doğa Grubu ile Bolu Dörtdivan Sinnecik Yaylası ve Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Bolu Dörtdivan Sinnecik Yaylası ve Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Bolu Dörtdivan Sinnecik Yaylası ve Şelalesi Doğa Yürüyüşü

BOLU DÖRTDİVAN SİNNECİK YAYLASI VE ŞELALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ 🌄 ⛰️ 🌲🥰
EKMEK ARASI LEZİZ TOROS KEKİKLİ SUCUK VE SEMAVERDE ÇAY İKRAMIMIZDIR🍜🥪🔥
09 HAZİRAN 2024 PAZAR GÜNÜ 📢🌲
ANKARA ORİON DOĞA GURUBU
SEVGİLİ DOĞA SEVER ARKADAŞLARIM; BOLU DÖRTDİVAN’IN EŞSİZ DOĞA VE TERTEMİZ HAVASINDA ZORLUK DERECESİ HAFİF OLAN YAKLAŞIK 14 KM MUHTEŞEM BİR FLORADA YÜRÜYECEĞİZ.🌳🌲🍀⛺🥾 SİNNECİK YAYLASI VE ŞELALESİNİ GÖRECEĞİMİZ YÜRÜYÜŞÜMÜZ TAMAMEN ORMANLIK ALANDA VE YAYLADA, İNİŞLİ ÇIKIŞLI ARAZİDE GERÇEKLEŞECEKTİR. ANKARA’DAN HAREKETİMİZ SAAT 07.00’DA OLACAK VE DÖNÜŞÜMÜZDE YAKLAŞIK SAAT 20.00 GİBİ OLACAKTIR. 📢🚌☺️
KALKIŞ VE DURAK BİLGİSİ:
07.00 KUMRULAR HAREKET
07.05 MİLLİ KÜTÜPHANE
07.10 ARMADA
07.15 KENTPARK-CEPA
07.20 A-CİTY
07.25 GİYİM DÜNYASI
07.30 ERYAMAN-GÖKSU
DONANIM-REHBER-ACENTA BİLGİLERİ:
AYAK BİLEĞİMİZİ SARAN YÜRÜYÜŞ BOTU,UYGUN BİR SIRT ÇANTASI,TOZLUK,YEDEK ÜST GİYSİ, YAĞMURLUK,TERMOS,BATON,ÖĞLEN KUMANYASI,İÇME SUYU(YÜRÜYÜŞTEN ÖNCE VERİLECEK MOLADA TEMİN EDİLEBİLİR.)GÜNEŞ KREMİ,GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ,ŞAPKA YÜRÜYÜŞÜMÜZE GÜVENLİK VE KONFOR KATACAKTIR.
YÜRÜYÜŞÜMÜZ DAĞCILIK LİSANSLI VE REHBERLİK MESLEK KANUNUNA TABİ KOKARTLI REHBERLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.
YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİMİZ TÜRSAB A SINIFI BELGELİ KERAMOS SEYAHAT ACENTASI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.📢🚌☺️
GİDİŞTE VE DÖNÜŞTE MOLA İÇİN DURACAĞIZ BİLGİNİZE SUNARIZ📢🙋🏻‍♂️🚌☺️
📢SON DAKİKA İPTALLERİ BİZİ ARAÇ KONUSUNDA ZOR DURUMA SOKMAKTADIR. BU KONUDA LÜTFEN HASSASİYET GÖSTERMENİZ RİCA OLUNUR. 🙏
ÜCRET: 600 TL
BAŞVURU VE BİLGİ İÇİN
HAYRULLAH YILDIZ 05548112983
DOĞAYLA SAĞLIKLA VE MUTLULUKLA….:)🐦🚀🏞️🫒🙋🌲❇️🌷💐⛏️
Bolu Dörtdivan Sinnecik Yaylası ve Şelalesi Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi