Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Bolu Yedigöller Gölcük Gezisi

Temmuz 17

Bolu Yedigöller Gölcük Gezisi

Süngü Turizm sunguturizm kirsehir Bolu Yedigöller Gölcük Gezisi

Süngü Turizm sunguturizm kirsehir Bolu Yedigöller Gölcük Gezisi

Bolu’da gezilecek yerlerin eşsiz doğasında kaybolmak,doğanın kucagında her mevsim güzellikler sunan bi coğrafyayla tanışmak ister misiniz?

GEZİLECEK YERLER

*Yedigöller Milli Parkı
*Büyük Göl
*Serin Göl
*Derin Göl
*Nazlı Göl
*Küçük Göl
*İnce Göl
*Sazlı Göl
*Gölcük

Dahil Hizmetler
✅️Kahvaltı
✅️Ulaşım
✅️Rehberlik Hizmeti
✅️Seyahat Ve Koltuk Sigortası
✅️Araç İçi İkram

Dahil Olmaya Ücretler
❎️Öğle Yemeği
❎️Müze Giriş Ücretler
❎️Ekstra Ve Kişisel Harcamalar
❎️Yedigöller Transfer Ücreti
❎️Gölcük giriş ücreti

İLETİŞİM
0543 212 24 40
0386 212 24 40

Süngü Turizm sunguturizm kirsehir Bolu Yedigöller Gölcük Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi