Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Burdur Kamplı Işıklıgöl Ve Salda Gölü Gezisi

Haziran 28 - Haziran 30

Burdur Kamplı Işıklıgöl Ve Salda Gölü Gezisi

Burdur Kamplı Işıklıgöl Ve Salda Gölü Gezisi

Burdur Kamplı Işıklıgöl Ve Salda Gölü Gezisi

 

SON ZAMANLARDA MUTLAKA GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER LİSTESİNDE EN BAŞLARDA BULUNAN YEŞİLLE MAVİYİ BULUŞTURAN, EŞSİZ DOĞASI VE HUZUR VEREN MANZARASIYLA GÖRSEL ŞÖLEN SUNAN, KUŞ SESLERİ EŞLİĞİNDE NİLÜFER ÇİÇEKLERİ ARASINDA MASALSI BİR YOLCULUK VADEDEN UNUTULMAYACAK ANLAR YAŞAYACAĞIMIZ IŞIKLIGÖLDE TEKNE TURU YAPACAĞIMIZ,
♦️➡️
BURDUR KUYUCAK’ TA BULUNAN GÜL BAHÇELERİNDE GÜL HASADINI GÖRECEK, LAVANTA BAHÇELERİNDE RESİMLERİMİZİ ÇEKİP, HAYRAN KALACAĞINIZ BİR BAŞKA DÜNYA HEPİMİZİN YAŞAMAYI HAYAL ETTİĞİ, GÖRDÜĞÜNÜZDE GIPTA İLE İZLEYECEĞİNİZ DOĞA HARİKASI YER OLAN TÜRKİYE’ NİN İLK YABAN HAYATI REHABİLİTASYON MERKEZİ PROJE ALANINDAKİ LİSİNİA DOĞAL YAŞAM KÖYÜNÜ ZİYARET EDECEĞİMİZ,
♦️➡️
DÜNYANIN EN TEMİZ BEŞİNCİ GÖLÜ ÜNVANINA SAHİP MAVİNİN TÜM TONLARINI İÇİNDE BARINDIRAN SUYU VE BEMBEYAZ KUMSALIYLA TÜRKİYE’ NİN MALDİVLERİ OLARAK BİLİNEN SALDA GÖLÜNÜ GÖRECEĞİMİZ,
♦️➡️
GÜNÜMÜZE ULAŞAN EN GÜZEL ANTİK KENTLERDEN AFRODİSİAS ANTİK KENTİ’ NİN GÜZELLİKLERİNİ GÖRÜP YÜZYILLAR ÖNCESİNDEN BU GÜNE AYAKTA KALABİLEN ANTİK KENTİN HER KÖŞESİNDE RESİMLER ÇEKTİRECEK, KARACASU YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARINA UĞRAYACAK, SON ZAMANLARDA YURT DIŞINDAN BÜYÜK TALEP GÖREN KARACASU TOPRAK TESTİ VE ÇÖMLEK ATÖLYELERİNİ GEZECEK, GENEKSEL KARACASU TORAK TESTİ VE ÇÖMLEK YAPIMINI NASIL YAPILDIĞINI BİZZAT USTALARINDAN GÖRECEK, İSTEYENLER BİZZAT KENDİLERİ TOPRAK TESTİ YAPMAYI DENEYEBİLECEĞİMİZ DOPDOLU İÇERİĞİ VE EN UYGUN FİYAT FIRSATI İLE MUHTEŞEM BİR KAMP ETKİNLİĞİ HAZIRLADIK.
♦️➡️
ETKİNLİK PROGRAMI
♦️➡️
28 HAZİRAN 2024 CUMA
CUMA GECESİ BELİRTİLEN SAATLERDE ARAÇLARIMIZA BİNİP VERECEĞİMİZ KISA MOLALARDAN SONRA IŞIKLI GÖLÜ’ NE ULAŞACAĞIZ.
♦️➡️
29 HAZİRAN 2024 CUMARTESİ
SABAH ERKEN SAATTE IŞIKLIGÖL GİRİŞİNDEKİ İŞLETMEDE KAHVALTIMIZI YAPACAĞIZ.
(KAHVALTIDA GÖZLEME VE ÇAY YADA GÖZLEME, PEYNİR, ZEYTİN, DOMATES, SALATALIK VE ÇAY’ DAN OLUŞAN KAHVALTI TABAĞI ALABİLİRSİNİZ.) KAHVALTI EKSTRA’ DIR.
KAHVALTI SONRASI DOPDOLU PROGRAMIZI AKSATMAMAK İÇİN HIZLI HAREKET EDEREK BİZLERİ BEKLEYEN 4 KİŞİK TEKNELER İLE YAKLAŞIK BİR BUÇUK SAAT SÜREN TEKNE TURUNA (EKSTRA) ÇIKIYORUZ.
TEKNE TURU BİTİMİNDE ARAÇLARIMIZA BİNEREK BURDUR KUYUCAK KÖYÜNE HAREKET EDİP, GÜL BAHÇELERİ VE LAVANTA BAHÇELERİNİ GEZİP, LİSİNİA DOĞAL YAŞAM PARKINI ZİYARET EDECEĞİZ. SONRASINDA KONAK VE ÇADIRLARIMIZDA KONAKLAYACAĞIMIZ TESİSE YERLEŞECEĞİZ. AKŞAM YEMEĞİ VE EĞLENCE SONRASI SESSİZLİK.
♦️➡️
30 HAZİRAN 2024 PAZAR
KAHVALTIMIZI YAPTIKTAN SONRA SALDA GÖLÜNE GEÇİP BURADA VERECEĞİMİZ SERBEST ZAMANDA TURKUAZ RENKLİ SALDA GÖLÜNÜN BEMBEYAZ KUMLARINDA RESİMLERİMİZ ÇEKECEĞİZ. SALDA GÖLÜNDEN AYRILARAK BAMBAŞKA BİR GÜZELLİK İÇİN KARACASU’ DA BULUNAN AFRODİSİAS ANTİK KENTİ’ NİN GÜZELLİKLERİNİ GÖRÜP, KARACASU YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARINA UĞRAYACAK, SON ZAMANLARDA YURT DIŞINDAN BÜYÜK TALEP GÖREN KARACASU TOPRAK TESTİ VE ÇÖMLEK ATÖLYELERİNİ GEZİP MEŞHUR KARACASU PİDEMİZİ YEDİKTEN SONRA İZMİR’ E HAREKET EDECEĞİZ.
NOT:
MÜZE KARTINIZI ALMAYI UNUTMAYIN. MÜZE KARTI OLMAYANLAR GİRİŞTE MÜZE KARTI ÇIKARABİLİRLER. MÜZE KART ÜCRETİ 60 TL. DİR.)
♦️➡️
Burdur Kamplı Işıklıgöl Ve Salda Gölü Gezisi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi