Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bursa Büyükorhan Cuma Barajı Orhaneli Sadağı Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Temmuz 7

Bursa Büyükorhan Cuma Barajı Orhaneli Sadağı Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Bursa Büyükorhan Cuma Barajı Orhaneli Sadağı Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Bursa Büyükorhan Cuma Barajı Orhaneli Sadağı Kanyonu Doğa Yürüyüşü

 

07.07.2024 pazar günü KOZA DAĞCILIK ile “BÜYÜKORHAN/CUMA BARAJI, ORHANELİ / SADAĞI KANYONU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ” yapılacaktır.
Parkur yaz etkinliklerinde tercih edilebilecek en konforlu ve en kolay parkurdur. İniş ve çıkışı yoktur, düz rakımlı, kanyon içi yürünecektir. Parkur uzunluğu yaklaşık 13 km.dir.
Görseli en iyi parkurdur. Köprüler sayesinde su geçişleri çok kolaydır. Su derinliği yürünebilir derinliktedir. Kanyon yürüyüşlerinde en iyi yürüyüş ıslanmaktan korkmadan yapılan yürüyüştür. Aynı zamanda suda yürümek ayaklardaki yorgunluğu alır.
Suda yürümek için giyilecek ayakkabı; ayağı sımsıkı kavrayan, olabilirse bilekli, suyu tahliye edebilen tip olması uygun olur. Sandalet veya terlikle su yürüyüşleri sakatlanmalara ve düşmelere sebep olacağı için UYGUN DEĞİLDİR.
Parkurda içme suyu sorunu vardır. Her katılımcı gün boyu yetecek kadar içme suyu ile gelmelidir.
Kanyon yürüyüşlerinde suda yürünecek şekilde kıyafet tercih edilirse yürüyüş konforu daha da artacaktır. Terlemelere karşı yedek kıyafet unutulmamalıdır. Baton veya bir sopa (dayanak) çok faydalıdır.
Öğle yemeğimizi ve enerji verecek ara atıştırmalıklarımızı(Fındık, badem, hurma, ceviz, kuru üzüm….gibi ) da unutmuyoruz.
Kayıt ve bilgi : +90 (543) 121 76 53
TÜM KATILIMCILARA GÜZEL BİR GÜN GEÇİRMELERİNİ DİLERİZ…🐞
Bursa Büyükorhan Cuma Barajı Orhaneli Sadağı Kanyonu Doğa Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi