Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bursa Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

Temmuz 21

Bursa Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

Bursa Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

Bursa Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

 

Profesyonel Rehber Eşliğinde Eşsiz Bir Tur..

Eski bir Rum balıkçı köyü olan Trilye, deniz havası ile huzur dolacağınız Mudanya ve tarihi dokusu ile sizi hayran bırakacak Gölyazı sizleri bekliyor.. 

 

Telefon ile rezervasyon oluşturmak isterseniz 0 553 900 19 00 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 

 

Tüm misafirlerimizi bekleme noktalarından aldıktan sonra yola çıkıyoruz..
3’ü 1 yerde desek yalan olmaz, sizleri bir birinden güzel 3 ayrı beldeye götüreceğiz, emin olun çok ama çok sevecek ve beğeneceksiniz.  Eskihisar- Topcular Feribotu ile Yalova üzerinden ilk gezinti noktamız olan Mudanya ya varacağız . Mudanya Mütareke evini görüp eski Mudanya evlerini fotoğraflayıp, bir başka güzellik merkezi olan eski bir rum yerleşim merkezi olan Trilye (Zeytinbağı)‘na gideceğiz. Burada bir çok organik ürün alış verişinizi yapabilirsiniz, Taş mektep, papaz okulu ve bir çok tarihi eseri barından bu güzide beldemizden zeytin ve zeytinyağı gibi ürünlerde satın alabilirsiniz. Tirilye’den ayrılıp bir sonraki gezi noktamız olan Gölyazı’ya doğru yola çıkacağız. 700 yıllık Ağlayan Çınar’ı, yüzen adada kayıklarla balık avlayan insanları, evlerinin önünde ağ diken kadınları fotoğraflarken çok keyif alacağız. Dileyenlerde Uluabat Gölü üzerinde tekne turuna çıkabilir.
Rüya gibi bir belde olan Gölyazıya aşık olacaksınız..
GÖLYAZI
Bir çok fotoğrafçı dostumuzun fotoğraf çekmek için gittiği bu güzel yarımada sizleri de büyüleyecektir.  Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi ve doğa ürünlerin satıldığı bir çok sergi sizleri ayrı bir dünyaya götürecektir. Uluabat gölünde tekne kullan bayanlar ve avlanan balıklarda bir o denli ilgi çekicidir. Meydanda bulunan yaşlı çınar ağaçları altında çaylarımızı yudumlamak ayrıca bir keyifli olacaktır.
MUDANYA
Tarihi Mudanya evleri ve Mudanya Mütarekesi’nin imzalandığı binayı geziyoruz, Deniz kenarındaki tarihi dokusunu her anlamda koruyan bu şirin beldeyi emin olun çok seveceksiniz. Unutmadan Mudanya’daki esnaf lokantaları bir harikadır.

TRİLYE
Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de zaman akmıyor sanki durmuş gibidir. Taş mektep, papaz okulu ve bir çok tarihi eseri barından bu güzide beldemizden zeytin ve zeytinyağı gibi ürünlerde satın alabilirsiniz.

İSTANBUL’A DÖNÜŞ
Trafik ve yol durumuna göre saat 22:00 – 23:00 gibi İstanbul’da oluruz..

Bursa Günübirlik Gölyazı – Mudanya – Trilye Kültür Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi