Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Bursa İznik Tacir Kanyonu Kiraz Yürüyüşü

Haziran 9

Bursa İznik Tacir Kanyonu Kiraz Yürüyüşü

Bursa İznik Tacir Kanyonu Kiraz Yürüyüşü

Bursa İznik Tacir Kanyonu Kiraz Yürüyüşü

Evet dostlar bu sene yine keyifli bir yürüyüşe gidiyoruz. 9 km lik parkur boyunca kirazların ve dutların tadına bakarak yürüyeceğiz. Ama çok yemeyin yürüyemezsiniz. Parkur sonunda kiraz satınalma imkanımız da olacak
TARİH:9.6.2024
İÇERİK: DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE KİRAZ
MESAFE VE ZORLUK : 9 KM KOLAY PARKUR
ETKİNLİK KOORDİNATÖRÜ : Erol Eroğlu & Salih Alla
FAALİYET ÜCRETİ: 750 TL
ÜCRETE DAHİL HUSUSLAR : feribot geçiş ücretleri ,ulaşım ve Rehberlik hizmetleri. Yeme içme masrafları katılımcılara aittir
Merhaba dostlar
Evet etkinliğimiz yine İncirliden aracımızın kalkışı ile başlayacaktır.Aracımız sırasıyla Mecidiyeköy , Yıldız , Kadıköy , Göztepe, Kozyatağı, Kartal , Pendik gibi e-5 üzerindeki duraklardan misafirleri toparlayarak Feribot ile körfez geçişi yapılacaktır Kahvaltı burada yapılacatır. İster yanınızda getirin ister feribottan temin edin .Yolda ayrıca alışveriş molası verilecektir. Parkur başına yol tahminen 1,5 saattir. Parkurun tahmini süresi molalar dahil 5-6 saat olacaktır.
Neler lazım. Spor ayakkabısı yeterli , kolay kuruyan pantolon ve üst giyim ,şapka ile sırtınızda 30-40 lt lik bir çanta, çantanızda , 0,5 lt su, 1 öğün yemek ve atıştırmalıklar, şahsi ilaçlarınız , şapka , güneş kremi , yedekler
NOT: Parkur sonunda kiraz satın alma imkanımız olacaktır . Ayrıca akşam yemeğini köyde almaya çalışacağız
Evet dostlar faaliyete KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK  uygulamamızı indirip uygulamaya kaydolmalı , daha sonrada uygulamadaki etkinlikler menüsünden bu etkinliğe katılım başvurusunda bulunmalıdır.

Bursa İznik Tacir Kanyonu Kiraz Yürüyüşü

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi