Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Çanakkale Gökçeada Gezisi Deniz Tatili

Temmuz 19 - Temmuz 21

Çanakkale Gökçeada Gezisi Deniz Tatili

Çanakkale Gökçeada Gezisi Deniz Tatili

Çanakkale Gökçeada Gezisi Deniz Tatili

 

GÖKÇEADA VE DENİZ🏖
Otel Konaklamalı
(3 gün -2 gece)
19-20-21 Temmuz 2024
(Cuma-Cumartesi-Pazar)
🚍Hareket: 18 Temmuz 2024 Perşembe 23.59
🚍Dönüş: 21 Temmuz 2024 Pazar 22.00 (İstanbul’da olmayı tahminetmekteyiz)
Ücreti:4800 TL
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ
☎️Vahap Kıcı :
+90 535 882 66 15
☎️Ali Fuat Arslan:
+90 532 594 78 82
(Katılacak kişilerin yukarıdaki numaralara isim-soyisim yazdırıp whatssap grubuna dahil olması gerekiyor. Teşekkür ederiz. )
🏤OTEL 🛎 BİLGİSİ
Konaklama Yeri: Otel
Tesis Özellikleri: Oda + Kahvaltı
Oda Özellikleri: Klima; Isıtma; TV; Mini Buzdolabı
Lokasyon: Merkez
GÖKÇEADA PROGRAMI:
⏰️19 Temmuz Cuma: Otele yerleşmeden önce şehir merkezinde serbest zaman vereceğiz. Otele giriş yaptıktan sonra,Tuz gölüne daha sonra Gizli limana gidiyoruz.
🏖Gökçeada Tuz Gölü
Aydıncık ve Kefaloz plajının ortasında yer alan Tuz Gölü, her iki taraftan rüzgarın yığdığı kum seddinin ortasında oluşmuş. Gölün derinliği ortalama 1 mt. , genişliği 1 km. Göle boşalan bir dere yok, tamamen deniz suyu ve yağmurlarla oluşuyor.
🏖Gökçeada Gizli Liman: Adanın batı ucunda gidebileceğiniz en son nokta burası. İncecik kumdan oluşan kumsalı çam ağaçlarının önünde uzanan, cennet gibi bir koy.
⏰️20 Temmuz Cumartesi: Otelde kahvaltımızı yapıp, Türkiye’nin en büyük köyü ünvanını almış olan Dereköyü gezeceğiz. Daha sonra Zeytinliköyü’ne ve Tepeköy’e gidiyoruz. Sonra Yıldızkoy’da deniz molası veriyoruz.
🏡Zeytinliköy:
Zeytinliköy zamanında adanın en sosyal yerlerinden biridir. Çok sayıdaki kafesi sebebiyle en sık ziyaret edilen köylerden. Köye, dibek kahvesi içmeye uğramak uzun zamandır bir gelenek adada.
🏡Tepeköy:
Eski orijinal ismi AĞRİDYA’dır. Manası Eski Yunanca’da küçük tarlalar demektir. Adanın kartal yuvasıdır. Adanın en yüksek dağının dik yamacının ortasındadır. Adanın yarısını kuş bakışı görür. Tepeköy’ün tarihi pek eskilere dayanmaktadır. 1500 sene evveline kadar gider.
🏖Gökçeada Yıldızkoy:
Yıldızkoy adanın kuzey kıyılarından denize girilebilecek neredeyse tek koy…
🏡Gökçeada Dereköy:
Zamanında 1950 hane ile adanın hatta Türkiye’nin en büyük ve kalabalık köyüymüş. İçerisinde 22 kahve, 2 sinema, çok sayıda berber, bakkal, terzi gibi dükkanlar ve 3 zeytinyağı imalathanesi bulunurmuş.
Adanın en büyük çamaşırhanesi hala burada ve ziyaret edilebilir.
⏰️21 Temmuz Pazar: Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra Gökçeada’dan saat 13.00 vapuru ile ayrılıyoruz. Gelibolu yarımadasına geçip, Bigalı Atatürk Evi ve Müzesini göreceğiz.Trafik durumuna göre 22.00 civarı evlerimizde olmayı hedefliyoruz.
🏡Bigal Atatürk Evi:
19 Nisan-25 Nisan sabahı arasında 19. Tümen’e karargâh olmuştur. Bu esnada Mustafa Kemal Atatürk’ün misafir kaldığı sonradan“Atatürk Evi ve Müzesi”olarak anılan ev, yarımadanın önemli ziyaret noktalarından biri hâline gelmiştir.
🎒Malzemeler:
Mayo, şort ,havlu ,Güneş kremi, Güneş gözlüğü, deniz ayakkabısı ,diş fırçanız ve kişisel bakım malzemelerini ile ilaçlarınızı alınız.
🟢Fiyata dahil olanlar:
Ulaşım
2 gece otel konaklama
(2 ve 3 kişilik odalarda)
2 açık büfe sabah kahvaltısı
🔴Fiyata dahil olmayanlar:
Cuma sabah kahvaltısı
Öğle ve Akşam yemekleri
Pazar dönüş akşam yemeği
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
🚎Hareket 18 Temmuz Perşembe
(Saat 23.59-Kozyatağı)
Çanakkale Gökçeada Gezisi Deniz Tatili

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi