Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Denizli Lavanta Tarlaları, Sagalassos ve Pamukkale Turu

Temmuz 20 - Temmuz 22

Denizli Lavanta Tarlaları, Sagalassos ve Pamukkale Turu

Denizli Lavanta Tarlaları, Sagalassos ve Pamukkale Turu

Denizli Lavanta Tarlaları, Sagalassos ve Pamukkale Turu

 

Doğa ve Tarih İle Dolu Rüya Gibi Bir Tur Sizleri Bekliyor… 

Kredi Kartı ve  Taksit ile Ödeme İmkanı

 

1.Gün: İstanbuldan Hareket

22:00 | İncirli Ömür Plaza Önü
22:15 | Mecidiyeköy Yapıkredi Önü
22:30 | Kadıköy Karafırın Önü
22:40 | Kozyatağı
22:45 | Bostancı Köprüsü
22:55 | Maltepe Köprüsü
23:00 | Kartal
23:10 | Pendik Köprüsü
00:10 | İzmit Halkevi Önü

Belirtilen duraklardan misafirlerimizi aldıktan sonra hareket ediyoruz. Konforlu otobüsümüzle Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz.

 

2.Gün: İstanbul’dan Hareket >> Kuyucak Köyü >> Lavanta Tarlaları >> İnsuyu Mağarası >> Sagalassos Antik Kenti

Gece yolculuğumuzun ardından Lavantaların muhteşem rengi ve kokusu içinde huzur bulmak için, Ispara’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyüne gidiyoruz. Köyde bize özel ayrılan bir bölgede kahvaltı(ekstra) yapacağız, sonrasında Lavanta bahçelerini fotoğraflamaya başlayacağız,Lavanta tarlaları denilince akla gelen ilk yer Fransa’nın Provans bölgesi olur. Ancak, Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyüde, Provans’ın tahtına aday görülüyor. Isparta daha çok güller diyarı olarak bilinir. Bu bilgi doğru ancak eksik… Isparta aynı zamanda lavanta tarlalarının kalbine yolculuk edebileceğiniz bir cennet. Yıllar önce Isparta’nın Keçiborlu İlçesine bağlı Kuyucak Köyü’nde kurak, susuz, tarlalara boş kalmasın diye ekilen ilk lavanta fideleri bugün 3000 hektar alana kadar yayılmış durumda. Lavanta bahçelerinin büyüsüne kapılıp fotoğrafını çekiyoruz, daha sonra rotamızı Roma dönemi yapılarıyla göz dolduran Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Antik Yunan Tiyatrosu, suyu hala akmakta olan Antoninler Çeşmesi, Neon Kütüphanesi, Agora, Roma Hamamı, Marcellom (gıda pazarı) ve Meclis Binası rehberimizin anlatımları eşliğinde göreceğimiz yapılar arasında yer alıyor. Sagalassos antik Kenti gezimiz sonrasında, Burdur’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

3. Gün: Pamukkale >> Hierapolis Antik Kenti >> Kleopatra Havuzu >> Traventerler

Sabah otelimizde alacağımız Kahvaltı sonrası Pamukkalenin Traventenlerinde rehberimiz eşliğinde bir yürüyüş yapacağız, buradaki gezintimizi bitirip, Buradaki turumuzu tamamadıktan sonra sizler için sürpiz olacak bir bölgeye gideceğiz, hiç bir acentanın rotasında bulunmayan yaz aylarında sıcaktan kavrulurken bir o denli serinletecek olan BAĞBAŞI yaylasına gideceğiz 🙂 Serin ortamda çay kahvelerinizi içebilirsiniz.. Buradaki gezimizi bitirip İstanbula dönüş için yola çıkacağız. Sizleri aldığımız bekleme duraklarına bırakarak başka bir Rota Bizden turunda buluşabilmek dileğiyle vedalaşacağız.

Denizli Lavanta Tarlaları, Sagalassos ve Pamukkale Turu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi