Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Gürcistan Gezisi, Trekking ve Yoga (Yogatrek)

Temmuz 17 - Temmuz 21

Gürcistan Gezisi, Trekking ve Yoga (Yogatrek)

Gürcistan Gezisi, Trekking ve Yoga (Yogatrek)

Gürcistan Gezisi, Trekking ve Yoga (Yogatrek)

 

Yoga ve Trekking, Yogatrek aktivitemize ilgi duyan herkesi bekleriz.

GÜRCİSTAN YOGATREK PROGRAM AKIŞI 17-21 Temmuz’da Kafkaslar’ın UNESCO tarafından korunan doğa ve kültür mirasçışı Gürcistan’a gidiyoruz. Sabahları yoga ile güne hazırlanıp gün içinde ise birbirinden keyifli rotalarda yürüyor olacağız. Buzul gölleri, şelaleler, orta çağdan beri öylece kalmış gibi görünen el değmemiş köyler ve Gürcüler’in kanı kaynatan müzikleri, şaraplarıyla gülen yüzleri bizi bekliyor! 4 gece 5 gün sürecek yolculuğumuz için uçuş detaylarıyla başlayalım. Uçuşlar Rize Havalanı’ndan olacaktır. Transfer ile hep birlikte Sarp sınır kapısına geçilecektir. Program akışı aşağıdaki uçuşların saatine göre ayarlanacaktır. (Bu saatler dışında gelmek durumunda olan katılımcılarımız uçuş sonrası tüm ulaşım masraflarından kendileri sorumlu olacaktır.) İSTANBUL-RİZE UÇUŞ BİLGİLERİ 17 TEMMUZ GELİŞ: PC 2770 / Pegasus (Sabiha Gökçen Havalanı-Rize) 05.55-07.40 TK 2536 / THY (İstanbul Havalanı-Rize) 06.00-07.55 21 TEMMUZ DÖNÜŞ: VF 3299 / Ajet (Rize- Sabiha Gökçen Havalanı) 19.20-21.25 GEZECEĞİMİZ NOKTALAR:
❖Anaklia
❖Zgudidi
❖Batum
❖Mestia
❖Becho köyü
❖Ushba Şelaleleri
❖Altın Nehir Enguri
❖Büyük Kafkasya Sıradağları
❖Mestia
❖Chalaadi Buzulu
❖Guli Geçidi veya Zhabeshi Köyü ve Tarihi Kilisesi

 

NOT: * Yolculuğumuz araç kapasitesi sebebiyle 12 kişi ile sınırlıdır! ** Rota seçimleri hava şartları ve ekibin durumuna göre yeniden şekillenebilir. Demavend Travel yolculuk programında değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar. ** Getirilecek malzemeler, mekan bilgileri ve diğer yolculuk detayları kayıt yaptıran katılımcılarımızla paylaşılacaktır. KATILIM BEDELİ: 20.450TL (Odalar ortak paylaşımlıdır) / Single farkı 4500TL !! Kaydınızı kesinleştirmek için geri ödemesiz ÖN ÖDEME bedeli 7500TL’dir. Ücrete Dahil Olanlar:
* Havalanı transferi ve Rize-Gürcistan’daki tüm ulaşım giderleri (NOT: Turumuzda ulaşım hizmetleri Ford, Mercedes veya Wolkwagen Minibüsler ile Sağlanacaktır. Gerekli görülen yerlerde 4 X 4 Arazi kullanılacaktır.)
* Profesyonel İngilizce ve Türkçe Rehberlik Hizmeti
* 4 Sabah Kahvaltısı / 4 Akşam Yemeği
* Tursab Zorunlu Sağlık Sigortası
* Turumuz yemek hizmeti son gün kahvaltı ile sonlanır
* Konaklama: 1 Gece Anaklia 3 Yıldızlı Otelde / 3 Gece Mestia’da Ev Pansiyonunda

Diğer detaylar için firmayla iletişime geçiniz.

Gürcistan Gezisi, Trekking ve Yoga (Yogatrek)

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi