Etkinlikler sadece bilgilendirme ve duyuru amaçlı kısaca paylaşılmaktadır. 

Etkinliğin organizatörü sayfanın alt kısmındadır. Türkiye’nin outdoor ve doğa sporları platformu bu etkinliğin organizatörü değildir. 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi, kayıt ve diğer sorularınız için organizatör ile iletişime geçiniz.

Yükleniyor Etkinlikler

Hakkari Reşko Dağı Zirve Tırmanışı

Ağustos 16 - Ağustos 18

Hakkari Reşko Dağı Zirve Tırmanışı

Hakkari Reşko Dağı Zirve Tırmanışı

Hakkari Reşko Dağı Zirve Tırmanışı

 

16-18 AĞUSTOS 2024 REŞKO DAĞI TIRMANIŞ PROGRAMI
16 Ağustos 2024 Cuma =  Saat 12.00 & 14.00 arası Yüksekova hava limanında karşılama, ilçede ön hazırlık ve araç ile Serpel kampına ulaşım. Çantalar katırcıya teslim edildikten sonra günü birlik çanta ile Horgedım kampına tırmanış. Yaklaşık dört,beş saatte ulaşım ve çadır kurma, gece dinlenme.
17 Ağustos 2024 Cumartesi = Zirve günü saat 04.00 da hareket, Reşko Uludoruk zirvesine yaklaşık altı, yedi saatte ulaşım. Fotoğraf çekimleri, Hurgedım yaylasına iniş. Gece dinlenme.
16 18 AĞUSTOS 2024 REŞKO DAĞI TIRMANIŞ PROGRAMI

16 18 AĞUSTOS 2024 REŞKO DAĞI TIRMANIŞ PROGRAMI

18 Ağustos 2024 Pazar= Sabah kamp toplama ve çantalar katırcıya teslim. Serpel yaylasına iniş. En geç saat 12.00 da Yüksekova’ya ulaşım ve faaliyet sonu.                                                                                                                               KATILIM ŞARTLARI = Dağcılık deneyimi ve Faaliyete yakın zamanda yüksek irtifa yapmış dağcı sporcular.

Not: Yanlarında soğuk ve yağışlı mevsime uygun iç ve dış katman giysiler, Eldiven, Başlık, Su geçirmeyen yarım bot doğa yürüyüş ayakkabısı, yürüyüş butonu, Kask, Çadır ve Mad, uyku tulumu, Ocak & Kartuş, Güneş gözlüğü, günlük sırt çantası, Kafa feneri veya ışıldak, Tozluk ve kullandığınız ilaçlar alınmalıdır.
 — Araç ulaşım transferi & rehberlik ücrete dahildir.                                                                                                                                                                  Not = Katılmak isteyenlerin en geç 01 Ağustos Perşembe günü isim ve Tc. Numaraları yazdırmaları gerekiyor.                                                                                                                                                                          Düzenleyen= Cisad (Cilo Cmt gölleri ve buzulları dağcılık ve doğa sporları kulübü) Rehber Naci Ertunç – iletişim gsm; 530 346 37 37.
Hakkari Reşko Dağı Zirve Tırmanışı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitemiz, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen çeşitli tur, gezi ve etkinliklerin duyurularını yaparak turizme katkıda bulunmayı amaçlayan bir platformdur. Sizlere en güncel ve doğru bilgileri sunmak için çaba gösteriyoruz. Ancak, sitemizde yer alan duyurular ve etkinliklerle ilgili maddi konularda hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz.

Etkinlikleri bize gönderildiği şekilde, içeriğine dokunmadan yayınlıyoruz. Sitemizde yayımlanan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için azami özen göstermemize rağmen, herhangi bir etkinliğe katılmadan önce gerekli araştırmaları yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Her bireyin kendi maddi güvenliğini sağlaması, ödeme ve rezervasyon işlemlerinde dikkatli olması gerekmektedir. Dolandırıcılık girişimlerine karşı uyanık olmanızı, şüpheli durumlarda ilgili mercilere başvurmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizdeki içerikler, sizlere rehberlik etmek amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir taahhüt veya garanti niteliği taşımamaktadır.

Amacımız, turizm sektörüne katkı sağlamak ve siz değerli ziyaretçilerimizin en iyi deneyimleri yaşamasına yardımcı olmaktır. Bu bağlamda, sitemizde yer alan duyurulara dair tüm sorumluluk katılımcılara aittir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli ve güvenli geziler dileriz.

Saygılarımızla, Turkey Outdoor Ekibi